ISONEM GRASS PAINT

GRASS PAINT

pdf

Çim alanların, kaliteli ve sürekli yeşil kalmasını sağlamak amacıyla hareketsiz dönemlerde tamamen sararmış, kurumuş çim ve bitkileri doğal yeşil renge boyayan organik çim renklendirici boyadır, istenen yeşil rengi tonlarında ve ayrıca kırmızı, sarı gibi renklerde de üretilebilmektedir. ISONEM GRASS PAINT aynı zamanda kumlu alanlara da doğal yeşil renk vermek için kullanılır. Çim yüzeylerine kolayca yayılır, yüksek yapışma gücüne sahiptir ve hızlı bir şekilde 2-3 saat içerisinde kurur. Çim alanlar dört mevsim her iklim koşulunda yemyeşil olur, çim alanın sulama rejiminden ve yağmurdan etkilenmez. İçeriğinde zararlı kimyasallar, ağır metaller ve diğer dolgu maddeleri olmadığından çimlere ve çevreye zarar vermez. ISONEM GRASS PAINT tamamen su bazlı olup doğa dostudur, VOC içermez, uygulaması son derece basittir.

ÖZELLİKLERİ 

  • Su bazlı, çevre dostudur
  • Çim alanların kaliteli ve sürekli yeşil kalmasını sağlar
  • Kullanımı kolaydır
  • Hızlı kurur.

TEKNİK ÖZELLIKLER

Yoğunluk (25°C, g/mL): 1,00 ± 0,10

Viskozite (25°C, mPa.s): 500 - 150

Çözücü: Su

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
  • Tamamen sararmış, kurumuş çim alanlar
  • Kurumuş bitkiler
  • Futbol sahaları
  • Organizasyonlarda, davetlerde çok çeşitli, değişik desenli tasarımlar ve uygulamalar yapılmasına olanak verir

Yüzey hazırlığı: ISONEM GRASS PAINT uygulamasına başlanmadan önce çim alan 2 cm yüksekliğinde biçilir. Böylece çim yapraklarının dik kalması sağlanır ve ISONEM GRASS PAINT altlardaki sararmış, kurumuş tüm bölgelere ulaşabilir. Çim alan, çim yapraklarına zarar verilmeden, uygun bir tırmıkla tırmıklanarak, çim alandaki yabancı maddeller, ölü bitkisel materyaller alandan uzaklaştırılır.

Uygulama şekli: 1 kg ISONEM GRASS PAINT sararma oranına bağlı olarak 0,500 L su ile karıştırılarak uygulanabilir. Kum boyama uygulamalarında 1 kg ISONEM GRASS PAINT 1:1 oranında su ile karıştırılarak püskürtme yöntemi ile 250 kg. kum boyanabilir. Uygulama zemine yakın ve çimin toprak üstündeki tüm yapraklarına etki edecek uygun basınçla yapılmalıdır. En iyi sonucu alabilmek için düşük basınçta püskürtme yapılması gerekir. Yaprağa bağlanma süresi 3 saattir. Bu sürenin ardından uygulama yapılan çim alan kullanıma açılabilir. Uygulamayı takiben 10 gün sonra çim büyüyecek ve rutin çim biçimi yapılabilecektir. Çim biçiminin ardından görülebilecek kısmi sarı alanlara rötuş yapılabilir. ISONEM GRASS PAINT uygulaması, çim alanın periyodik bakım işlemlerine ve takvimi üzerine olumsuz etkide bulunmaz. Uygulama sonrası püskürtme sistemi vakit geçirmeden bol su ile temizlenmelidir.

SARFİYAT: 100 - 150 g/m

BOYANABİLEN (KAPLANABİLEN) ALAN: 10 - 15 m²/plastik şişe

RENK: Yeşil

AMBALAJ ŞEKLİ: 1 kg plastik şişe

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda depolayınız. Ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM GRASS PAINT Uygulama Görselleri ISONEM GRASS PAINT Uygulama Görselleri ISONEM GRASS PAINT Uygulama Görselleri ISONEM GRASS PAINT Uygulama Görselleri ISONEM GRASS PAINT Uygulama Görselleri ISONEM GRASS PAINT Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x