ISONEM NANO-CLEAN

NANO-CLEAN

pdf

Her türlü seramik uygulamasında, karo üzerinde kalan derz kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek ve çıkartmak için geliştirilmiş genel amaçlı bir temizleyicidir. 

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Boyama işleminden önce metallerin hazırlanması, metal yüzeylerdeki kirin yağın ve pasın çıkartılması amacıyla kullanılır.
· Banyolar, mutfaklar ve odalardaki kiri aşınmaya neden olmadan ve paslanmaz çelik ve plastik yüzeylere zarar vermeden çıkartır.
· Derz temizleyici olarak yalnızca taş, porselen, seramik veya pişirilmiş kilden yapılmış yol döşemeleri veya karolarda kullanılmalıdır.

· Ürün direkt olarak temizlenecek yüzeye uygulanır. (Derz araları, sıva kaplamalar, metal yüzeyler, işlenmekte olan parçalar, vb.)

· Maksimum 2-3 dakika süre ile nüfuz etmesi beklenir. Bir sünger veya bez ile silinerek yağ, kir, pas, leke vb. çıkartılır.

· Kirin zor çıkması durumunda uygulama tekrar edilmelidir ve bir fırça veya benzeri bir materyal ile ovalanmalıdır.

· Derz temizliğinde yüzey bol su ile iyice durulanmalıdır. Metal temizliğinde temizlik sonrası derhal koruyucu madde uygulanmalıdır.

 

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Uygulandığı ekipman aside karşı dirençli materyalden yapılmış olmalıdır. Ürünün küçük bir alanda test edilmesi önerilir. Koruyucu tedbirler alınız, mutlaka gözlük ve eldiven takınız. Ürün gözleri ve cildi tahriş eder, gözle temas halinde derhal gözleri yıkayınız ve doktora başvurunuz.

SARFİYAT: Uygulamaya göre değişken

RENK: İstenilen tüm renklerde üretilebilir

AMBALAJ ŞEKLİ: 1 L, 5 L PE Bidon

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda depolayınız. Ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM NANO-CLEAN Uygulama Görselleri ISONEM NANO-CLEAN Uygulama Görselleri ISONEM NANO-CLEAN Uygulama Görselleri ISONEM NANO-CLEAN Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x