ISONEM ANTI SOUND PAINT

ANTI SOUND PAINT

pdf

Ses Yalıtım Boyası

SES YALITIM BOYASI, Ses engellemeye ve azaltmaya yarayan akustik boya ISONEM ANTI SOUND PAINT, sesi en iyi şekilde absorbe edecek ve yalıtacak şekilde tasarlanmıştır. TS 140-4 Standardına göre yapılan ölçüm ve analiz sonuçlarında uygulanan boyamız dB cinsinden 1/3 oktave frekans bandında, 1000Hz’e göre;

  • 1 mm kalınlığında uygulandığında 2.51 dB,
  • 2 mm kalınlığında uygulandığında 4.85 dB’ye

kadar sesi azalttığı ve absorbe ettiği Türkak onaylı akredite laboratuvarları tarafından belgelenmiştir. Su bazlı ve tek bileşenli olan ISONEM Anti Sound Paint istenilen renklerde üretilebilir. Ses yalıtımın yanında geç tutuşurluk ve alev almazlık özelliği sayesinde yanmaya karşı dirençlidir. Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tek kompenantlıdır. Ses yalıtımı ve gürültü istenmeyen tüm mekânlarda iç ve dış cephe ses yalıtım boyası olarak kullanılır.

 
 
Teknik Özellikler:
Yoğunluk (25°C, g/mL) : 0,80 ± 0,10
pH (25°C) : 7.0 – 9.0
Viskozite (25°C, mPa.s) : 12500 - 13500
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 53 ± 2
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Çatlak kapatma veya esnek sistemler 
trafik yükü olmadan ≥ 0.8 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤  SD ≤ 50 SINIF II
Dokunma kuruması : 2 saat
Tam kuruma : 72 saat
Karışım ömrü (23°C) : X
Çözücü : Su 
Yangın sınıfı : B S1 d0
Renk : İstenilen tüm renklerde üretilebilir.
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Apartmanlarda, hastane ve otellerde, okullarda, kreşlerde

Motor ve Makine dairelerinde

Eğlence mekanlarında, sinema ve tiyatro salonlarında

Araç ve yatlarda, askeri tesislerde, atış poligonlarında

Yüzey hazırlığı: Uygulamadan önce yüzeyler temiz olmalı, yağ, kir, çamur gibi maddelerden arındırılmalı, kalkan partiküller temizlenmelidir. Yüzeye uygun astar seçimi tabloya * göre yapılır.

ISONEM UNIVERSAL ASTAR (1:7 Oranında su ile seyreltilmiş - 1 Kısım Astar, 7 Kısım Su) izolasyon ve boya astarı tek kat halinde 100 – 200 g/m² sarfiyatla uygulanmalıdır. Daha sonra astar 4 saat kurumaya bırakılır.

Uygulama metodu: ISONEM ANTI SOUND PAINT, rulo, fırça ya da püskürtme ile kolayca uygulanır. Kullanmadan önce ambalajının açılıp homojen bir şekilde karıştırılmalıdır. Ardından m²’de 1 - 2 mm olacak şekilde katmanlar halinde 4 saat arayla uygulanır. Desen istenmeyen iç cephe uygulamalarında epoksi rulo ile uygulama yapılmasını tavsiye ediyoruz.

RENK : İstenilen tüm renklerde üretilebilmektedir.

SARFİYAT: 
1 L/m² (1 mm kalınlık için)
2 L/m² (2 mm kalınlık için)
9 - 18 m² /1 kova.

AMBALAJ : 18 L PP kova. 

RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM ANTI SOUND PAINT Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x