ISONEM COUNTERTOP PAINT

COUNTERTOP PAINT

pdf

ISONEM COUNTERTOP PAINT mutfak tezgâhların ekonomik olarak yenilenmesi için özel olarak tasarlanmış, yüksek parlaklık ve mükemmel yayılma özelliği ile eşsiz dekoratif görünüm sağlayan bir kaplamadır. Yüksek derecede fiziksel ve kimyasal dirence sahip, son derece dayanıklı ve sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen çift bileşenli bir üründür. Kendiliğinden astarlı ve vernikli yapısı sayesinde ilave bir astar ve vernik kullanımı gerektirmez. Su geçirimsiz, mekanik yüklere ve aşınmaya karşı dayanıklı, uygulaması ve temizliği kolay, hijyeniktir.

ÖZELLİKLERİ

• Dekoratiftir ve parlak bir yüzey sağlar.
• Fiziksel ve mekanik dirence sahip, sürtünme, darbe ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.
• Temizlenmesi kolay ve pratiktir.
• Hızlı ve kolay uygulanabilir, bakımı kolaydır.
• Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez, hijyeniktir.

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

• Mermer, granit, porselen, kuvars, ahşap, beton yüzeyler

• Mutfak ve banyolar gibi ıslak zeminler

• Laboratuvarlar, gıda, kimya, ilaç vb. sektörler

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağdan, kirden, tozdan ve yüzey atıklarından arındırılmalı, kuru ve temiz olmalıdır. Herhangi bir astar uygulaması gerektirmez. Karışımın hazırlanması: ISONEM COUNTERTOP PAINT karışım oranına göre kullanıma hazır setler halinde temin edilmektedir. Karışım ömrüne dikkat edilerek uygulama yapılacak kadar karışım hazırlanmalıdır. Karışıma başlamadan önce malzeme sıcaklıklarının 15 ile 25°C arasında olduğundan emin olunmalıdır. A bileşeni uygun bir karıştırıcı ile 3 - 4 dakika içerisine hava sürüklemeden iyice karıştırılmalıdır. Daha sonra, B bileşenin tamamı A bileşeni içine boşaltılmalı ve B bileşeninin içinde malzeme kalmadığından emin olunmalıdır. A+B, homojen bir karışım elde edilinceye kadar en az 3 dakika karıştırılmalı ve hazırlanan karışım 30 - 40 dakika içerisinde tüketilmelidir.

Uygulama metodu: Karışım hazırlanan yüzeye fırça veya rulo yardımı ile yaydırarak uygulanmalıdır. Eğer kalınlık isteniyorsa ikinci kat uygulama ilk katın yüzey kuruması gerçekleştikten sonra yapılmalıdır. Sert kuruma süresi 18- 24 saati bulur. Tam sertleşme ve fiziksel, kimyasal dayanıma 7 günde geçer.

 RENK KARTELASI(Çözünürlük ve ışık farklılıklarından dolayı renk tonları değişiklik gösterebilir)
SARFİYAT: 0,6 - 1,0 kg/m², 2-4m2 / 1 set 

AMBALAJ: 2 kg set 
RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.

...

Sizden Gelenler

Bu ürünü paylaş:
x