ISONEM DIAMOND MORTAR

DIAMOND MORTAR

pdf

ISONEM DIAMOND MORTAR, çok amaçlı duvar/derz macunu, alçı levha derzlerini ve köşe çıtalarını doldurmak ve bitirmek için yüksek kaliteli, hava kurumalı, asbest içermeyen, boya uygulama öncesi duvar macunudur. Alçıpan bandı gömmek, ikinci ve üçüncü katları bitirmek ve basit el uygulamaları için kullanılabilir. Tek bileşen olan Isonem Diamond Mortar, derz bitiminde kolaylık için mükemmel kayma, iyi çatlama direnci ve düşük çekme özelliklerine sahiptir. Panel yüzeyler, alçıpan duvarlar, çok katmanlı bölme ve tavanlarda laminasyonlu alçı paneller ve alçıpan ve alçı yüzeylerdeki küçük çatlakların onarımı için de idealdir. Pürüzsüz, sürekli, çatlamaya dirençli yüzeyler sağlar ve ayrıca astarlama ve son dekorasyona hazır iç yüzeylerin tamiri için uygundur. Diamond Mortar makine veya elle uygulanabilen düşük emisyonlu bir malzemedir.


ÖZELLİKLERİ
• Yüksek kaliteli, kullanıma hazır, hava kurumalı derz dolgu macunu.
• Alçı levha derzlerini doldurmak ve bitirmek için hızlı ve kolayca uygulanabilir.
• Çok yönlü - tüm alçıpan derz bitirme adımları için uygundur.
• Uygulandığı yüzeye mükemmel bağlanma gösterir.
• Minimum karıştırma ve inceltme için önceden karıştırılmış hazır halde bileşiktir.
• Neme maruz kalmayan iç sıva ve duvardaki çatlakların lamine edilmesi ve onarılması için önerilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
· Yoğunluk (25°C, g/mL): 1,90 ± 0,10
· Viskozite (25°C, mPa.s): 40000 - 90000
· Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %): 80 ± 2
· Çözücü: Su 
· Renk: Beyaz
· Sarfiyat: 1,2 – 1,5 kg/m²
· Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: 0,6 – 0,75 m²/kova

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyin mutlaka temiz olması gereklidir. Yüzey tüm toz, kir, yağ gibi tüm etmenlerden arındırılmış olmalıdır. Uygulama esnasında kullanılacak araç ve gereçlerin tamamen temiz olmasına dikkat edilmelidir. 
Uygulama metodu: ISONEM DIAMOND MORTAR ambalajı açıldıktan sonra homojen kıvam elde edilinceye kadar karıştırılır. Gerekli ön hazırlığı yapılmış yüzeye ürün inceltilmeden ve başka hiçbir malzeme ile karıştırılmadan uygulanabilir. Uygulamanın yapıldığı yüzeyin kuru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama mala gibi uygun bir araç ile yapılabilir. Uygulamanın tek seferde 1 mm kalınlığı geçmemesine dikkat edilmeli ve birkaç kat uygulanacak ise uygulamadan önce bir önceki katın tamamen kuruduğundan emin olunmalıdır.

 

 

 

· Sarfiyat: 1,2 – 1,5 kg/m²
· Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: 0,6 – 0,75 m²/kova

· Ambalaj: 900 g PP kova
· Depolama Sıcaklığı: 5 - 35 °C 
· Raf Ömrü: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
· Depolama Koşulları: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

 

 

...

Sizden Gelenler

ISONEM DIAMOND MORTAR Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND MORTAR Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND MORTAR Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x