ISONEM DIAMOND PAINT

DIAMOND PAINT

pdf

ISONEM DIAMOND PAINT su bazlı, uzun ömürlü, esnek ve sağlam yapılı, kir ve leke tutmayan yıkanabilir/silinebilir özellikte, her türlü iklim koşullarına dayanıklı, canlı renklere sahip ve parlak özel bir iç ve dış cephe boyasıdır. Kendiliğinden parlak yapısı sayesinde cila veya parlatıcı gibi ekstra bir uygulama gerektirmez. Sağlığa zararsız, çevre dostudur. Kabarma ve dökülme yapmaz, yüksek örtücülük gücüne sahip olup parlak ve canlı renkler ile yapıların iç ve dış cephelerinde kalıcı dekoratif bir görünüm sağlar. UV direnci sayesinde renkleri ilk günkü canlılığını ve parlaklığını korur. Neme ve suya karşı dayanıklı, alkali ve kimyasal direnci yüksektir.

  • Kokusuz ve çevre dostudur, VOC ve solvent içermez.
  • Yüksek elastikiyete sahiptir, çatlama yapmaz.
  • Su ve neme dayanıklıdır, yıkanabilir.
  • Canlı ve parlak renkler ile dekoratif bir görünüm sağlar.
  • Yüksek kapatma gücüne sahiptir.

 

Teknik Özellikler
Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,20 ± 0,10
pH (25°C) : 7,0 – 9,0
Viskozite (25°C, mPa.s) : 9500 - 10500
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 50 ± 2
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Çatlak kapatma veya esnek sistemler trafik yükü olmadan ≥ 0,8, trafik yükü ile birlikte 1,5 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤  SD ≤ 50 SINIF II
Dokunma kuruması : 3 saat
Tam kuruma : 72 saat
Karışım ömrü (23°C) : X
Çözücü : Su 
Yangın sınıfı : B S1 d0
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Binaların dış ve iç cephelerinde, her türlü duvar, söve, ahşap ve antirust astar uygulanmış metal yüzeylerde, parlak iç ve dış cephe kaplama ve boyası olarak kullanılır.

 

Yüzey hazırlığı: Zemin sağlam, temiz ve kuru olmalıdır. Uygulama öncesi tüm yüzeyler yağ, kir ve benzeri her türlü kalıntılardan temizlenmelidir. Beton, sıvalı, daha önceden boyanmış duvarlarda ISONEM DIAMOND PAINT ürününün kendisi %200 su ile seyreltilerek astar olarak kullanılmalıdır (1 kg DIAMOND PAINT, 2 kg Su). Hazırlanan astar sert bir fırça ile yüzeye yedirilir. Astar uygulaması yapıldıktan sonra en az 1 saat kurumaya bırakılmalıdır. Sac/metal gibi yüzeylerde uygulama öncesi yüzey ISONEM Anti Rust Astar (Antikorozif Astar) ile 0,250 - 0,350 kg/m² sarfiyatıyla astarlanmalıdır.

Uygulama metodu: ISONEM DIAMOND PAINT kullanıma hazırdır, iç ve dış cephe uygulamalarında düz görünüm isteniyorsa oranında su ile seyreltilerek kullanılabilir, tekstüre görünüm için seyreltilmeden kullanılmalıdır. Astar uygulanmış yüzeye fırça, rulo veya uygun bir püskürtücü ile iki kat halinde uygulama yapılır. Katlar arası bekleme süresi en az 4 saattir.

RENK: İstenilen tüm renklerde üretilebilir.
SARFİYAT: 200 - 500 g/m² (Iki kat uygulama, uygulama yüzeyinin özelligine ve uygulanacak desen rulosuna göre degişkenlik gösterebilir.)
BOYANABİLEN (KAPLANABİLEN) ALAN: 
300 - 500 g/m² (Textüre, iki kat uygulama)
10 kg: min. 20 - 50 m²/kova, (iki kat uygulamada)
18 kg: min. 36 - 90 m²/kova, (iki kat uygulamada)
AMBALAJ: 10 kg ve 18 kg PP kova
RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambaljlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM DIAMOND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND PAINT Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND PAINT Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x