ISONEM DIAMOND STONE

DIAMOND STONE

pdf

ISONEM DIAMOND STONE akrilik esaslı içeriğindeki agrega parçacıkları ile grenli, tekstüre yapıda ve dekoratif bir görünüm veren, canlı, parlak, su bazlı, esnek, aynı zamanda mükemmel su yalıtım özelliklerine sahip özel bir boyadır. Dış ve iç cephelerde, çimento sıvalı, beton, tuğla gibi yüzeylerde kullanılabilir. Ürünün UV ve hava şartlarına dayanımı mükemmeldir. Yüksek kapatma gücüne sahiptir ve yüzey bozukluklarını örter. Çatlak köprüleme özelliğine sahiptir, nefes alır, kabarma ve dökülme yapmaz, rulo ile istenilen desen verilebilir. Sağlığa ve çevreye zararsızdır.

ÖZELLİKLERİ

· Esnek yapısı sayesine çatlama, yumuşama, kabarma, dökülme yapmaz.
· Kokusuz ve çevre dostudur, VOC ve solvent içermez.
· Mükemmel UV direncine sahiptir.
· Canlı ve parlak renkler ile dekoratif bir görünüm sağlar.
· Mükemmel yapışma, yayılma ve yüksek örtme gücüne sahiptir.
· İstenilen desen verilebilir, koruyucu ve dekoratif uzun ömürlüdür.

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Binaların dış ve iç cephelerinde, her türlü duvar,beton, tuğla, briket, gaz beton, sıva vb. yüzeylerde grenli parlak dekoratif boya olarak kullanılır.

Yüzey hazırlığı: Zemin sağlam, temiz ve kuru olmalıdır. Uygulama öncesi tüm yüzeyler yağ, kir ve benzeri her türlü kalıntılardan temizlenmelidir. Uygulama öncesi yüzeyler (1:7 Oranında su ile seyreltilmiş - 1 Kısım Astar, 7 Kısım Su) ISONEM UNIVERSAL ASTAR ile astarlanmalıdır. Daha sonra astar 4 saat kurumaya bırakılır.

Uygulama metodu: ISONEM DIAMOND STONE kullanıma hazırdır, uygulama öncesi boya bir mikser yardımıyla homojen bir şekilde 5 dakika kovanın içerisinde karıştırılır. Seyreltilmeden kullanılmalıdır. Astar uygulanmış yüzeye rulo ile iki kat halinde uygulanmalıdır. Kalın desen için mercan rulo, ince desen için post rulo kullanılabilir. Katlar arasında en az 4 saat beklenmelidir.

RENK: İstenilen tüm renklerde üretilebilir.

SARFİYAT: 0,45 - 1 kg/m² (Renklere, uygulama yüzeyinin özelliğine ve uygulanacak desen rulosuna göre değişkenlik gösterebilir.)

AMBALAJ: 10 kg ve 18 kg PP kova RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

Bu ürünü paylaş:
x