ISONEM DIAMOND STONE

DIAMOND STONE

pdf

ISONEM DIAMOND STONE akrilik esaslı içeriğindeki agrega parçacıkları ile grenli, tekstüre yapıda ve dekoratif bir görünüm veren, canlı, parlak, su bazlı, esnek, aynı zamanda mükemmel su yalıtım özelliklerine sahip özel bir boyadır. Dış ve iç cephelerde, çimento sıvalı, beton, tuğla gibi yüzeylerde kullanılabilir. Ürünün UV ve hava şartlarına dayanımı mükemmeldir. Yüksek kapatma gücüne sahiptir ve yüzey bozukluklarını örter. Çatlak köprüleme özelliğine sahiptir, nefes alır, kabarma ve dökülme yapmaz, rulo ile istenilen desen verilebilir.  Sağlığa ve çevreye zararsızdır.

Özellikler

  • Esnek yapısı sayesine çatlama, yumuşama, kabarma, dökülme yapmaz.
  • Kokusuz ve çevre dostudur, VOC ve solvent içermez.
  • Mükemmel UV direncine sahiptir.
  • Canlı ve parlak renkler ile dekoratif bir görünüm sağlar.
  • Mükemmel yapışma, yayılma ve yüksek örtme gücüne sahiptir.
  • İstenilen desen verilebilir, koruyucu ve dekoratif uzun ömürlüdür.
Teknik Özellikler
Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,40 ± 0,10
pH (25°C) : 7.0 – 9.0
Viskozite (25°C, mPa.s) : 9000 - 12000
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 74 ± 2
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Çatlak kapatma veya esnek sistemler trafik yükü olmadan ≥ 0.8, trafik yükü ile birlikte 1.5 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤  SD ≤ 50 SINIF II
Dokunma kuruması : 2 saat
Tam kuruma : 72 saat
Çözücü : Su 
 
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Binaların dış ve iç cephelerinde, her türlü duvar,beton, tuğla, briket, gaz beton, sıva vb. yüzeylerde grenli parlak dekoratif boya olarak kullanılır.

Yüzey hazırlığı: Zemin sağlam, temiz ve kuru olmalıdır. Uygulama öncesi tüm yüzeyler yağ, kir ve benzeri her türlü kalıntılardan temizlenmelidir. Uygulama öncesi yüzeylere, ISONEM Universal Astar izolasyon ve boya astarı 1:7 oranında su ile seyreltilerek (1 Kısım Astar:7 Kısım Su) ve 100 - 200 g/m² sarfiyat ile uygulanmalıdır. Daha sonra astar 4 saat kurumaya bırakılmalıdır.

Uygulama metodu: ISONEM DIAMOND STONE kullanıma hazırdır, uygulama öncesi boya bir mikser yardımıyla homojen bir şekilde 5 dakika kovanın içerisinde karıştırılır. Seyreltilmeden kullanılmalıdır. Astar uygulanmış yüzeye rulo ile iki kat halinde uygulanmalıdır. Kalın desen için mercan rulo, ince desen için post rulo kullanılabilir. Katlar arasında en az 4 saat beklenmelidir.

RENK: İstenilen tüm renklerde üretilebilir.

AMBALAJ: 10 kg ve 18 kg PP kova

SARFİYAT: 450 - 1000 g/m² (Renklere, uygulama yüzeyinin özelliğine ve uygulanacak desen rulosuna göre değişkenlik gösterebilir.)
10 kg: 10 - 22 m²/kova
18 kg: 18 - 40 m²/kova

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM DIAMOND STONE Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND STONE Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND STONE Uygulama Görselleri ISONEM DIAMOND STONE Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x