ISONEM FABRIC PAINT

FABRIC PAINT

pdf

ISONEM FABRIC PAINT
(Kumaş Boyası)

ISONEM FABRIC PAINT, mobilyalarınızın kumaşlarını basit ve etkili bir şekilde renklendirebilmeniz için özel olarak formüle edilmiş orta kıvamlı bir kumaş boyasıdır. Kumaşların renklendirilebilmesi için tasarlanmış Isonem Fabric Paint, kumaşlarınızı renklendirirken olabildiğince yumuşak kalmasını sağlamak için tasarlanmış yapısı ile mobilyalarınızın orijinal yapısını da koruyarak etkili ve pratik olarak yenilenmesine olanak sağlamaktadır. Kullanıma hazır olan ürün, ısıyla birlikte uygulandığı kumaşa kalıcı olarak yerleşerek yıkama, silme ya da güneş ışığına maruz kalma gibi dış etkenlere karşı dayanıklı hale gelecektir

Özellikleri
• Uygulandığı kumaşa derinlemesine işler.
• Isı ile uygulandığı kumaşa kalıcı olarak yerleşir.
• Nemli bez ile temizlenebilir.
• Renkleri solmaz, canlılığını ilk günkü gibi korur.


TEKNİK ÖZELLİKLER
· Yoğunluk (25°C, g/mL): 1,00 ± 0,10
· pH (25°C): 7,0 – 9,0
· Viskozite (25°C, mPa.s): 15000 - 16000
· Çözücü:  Su
· Renk : Fabric Paint Renk Kartelası renklerinde üretilir
· Sarfiyat: 250 - 350 g/m² (Tek kat)
· Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: 1 – 1,4 m² / plastik kutu
 

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

RENK KARTELASI(Uygulama yapılacak kumaşın çeşidine ve rengine göre Fabric Paint ile elde edilecek renk farklılık gösterebilir.)

GBF (GÜVENLİK BİLGİ FORMU)

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzey öncesinde kir, yağ, toz gibi boyanın kumaşa tutunmasını azaltacak tüm etmenlerden temizlenmelidir. Gerekli ise yüzeyin su ile temizlenmesi ve uygulama öncesi iyice kuruduğundan emin olunması gereklidir. 
Uygulama metodu: ISONEM FABRIC PAINT ambalajı açıldıktan sonra homojen kıvam elde edilinceye kadar karıştırılır. Gerekli ön hazırlığı yapılmış yüzeye ürün inceltilmeden 2 veya 3 kat halinde, fırça ile kumaşa iyice yedirilerek uygulanır. Uygulama esnasında önemli olan kumaşa boyanın iyice yedirilmesidir. Katlar arası bekleme süresi ortalama 2 – 3 saattir. Ürünün uygulama yüzeyinde tam bir örtücü tabaka oluşturması, uygulandığı kumaşın cinsine ve rengine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Açık renkli kumaşlarda 1 ya da 2 kat tam bir film oluşumu için yeterli olurken, çok koyu renkli kumaşlarda atılacak kat sayısı 6’ya kadar çıkabilmektedir. Uygulama sonrası ürünün kumaşa kalıcı olarak yerleşmesi için ısıya maruz bırakılması gereklidir. Bu ısıl işlem en az 5 dakika bir saç kurutma makinası ile ya da kumaşın cinsi uygun ise bir ütü ile de yapılabilir.

ÖNEMLİ
Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında su gibi sıvı materyallerden ve mekanik darbelerden 24 saat korunmalıdır. 

Ambalajlama & Depolama
Ambalaj : 350 mL Plastik kutu
Depolama sıcaklığı (°C) : 5 - 35 °C 
Raf ömrü : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
Depolama koşulları : Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

 

...

Sizden Gelenler

ISONEM FABRIC PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FABRIC PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FABRIC PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FABRIC PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FABRIC PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FABRIC PAINT Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x