ISONEM HOBBY PAINT

HOBBY PAINT

pdf

HOBİ BOYASI

ISONEM HOBBY PAINT tüm yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahip, su bazlı, akrilik esaslı, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen, son derece dayanıklı yeni nesil bir boyadır. Her türlü ahşap yüzeye mükemmel yapışmasının yanı sıra, mobilya, seramik, porselen, kumaş, deri, duvar, taş, kâğıt, karton gibi yüzeylerde yüksek kapatıcılık ve dekoratif bir görünüm sağlar. İç ve dış tüm mekânlarda kullanıma uygundur. Uygulama sonrası bıraktığı parlak görünüm sayesinde ilave bir vernik uygulaması gerektirmez. Yapısı gereği uygulama esnasında yüzeyde mükemmel yayılırken gerekli düzeltmeler için kullanıcıya istenen süreyi tanır

ÖZELLİKLERİ
• Mükemmel örtücülüğe sahiptir.
• Fırça izi bırakmaz, pürüzsüz bir lm tabakası bırakır.
• Mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.
• Akışkan ve dayanıklıdır.
• Kir tutmaz, nemli bez ile kolayca temizlenebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

· Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,20 ± 0,10

· pH (25°C)  : 7.0 – 9.0

· Viskozite (25°C, mPa.s)  : 4000 - 6000

· Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %)  : 45 ± 2

· Çözücü : Su

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

 

 

GBF (Güvenlik Bilgi Formu)

RENK KARTELASI  (Uygulama yapılacak kumaşın çeşidine ve rengine göre Fabric Paint ile elde edilecek renk farklılık gösterebilir.)

Yüzey hazırlığı : Uygulama yapılacak yüzeyin mutlaka temiz olması gereklidir. Yüzey tüm toz, kir, yağ gibi boyanın yüzeye tutunmasını azaltacak tüm etmenlerden arındırılmış olmalıdır. Uygulama öncesi herhangi bir astar kullanımı gerektirmez ancak fayans, seramik gibi parlak ve pürüzsüz yüzeylerde yüzeye tutunmayı attırmak için boyanın kendisinin sulandırılarak astar olarak uygulanması önerilmektedir. Bunun yanı sıra bu gibi zor yüzeylerde yine yüzeye tutunmayı arttırmak için yüzey pürüzlendirme yapılması önerilmektedir. Bu pürüzlendirme işlemi için zımpara ya da zımpara görevi görecek bulaşık teli gibi bir malzeme kullanılabilir. Astar uygulaması için boyanın sulandırma oranı “1 birim boya - 1 birim su” şeklindedir. Metal yüzeylerde uygulama yapılacak ise korozyon oluşumunun önüne geçilmesi için yüzeyin antikorozif astar ile astarlanması önerilmektedir. 

Uygulama Metodu: : ISONEM Hobby Paint ambalajı açıldıktan sonra homojen kıvam elde edilinceye kadar karıştırılır. Gerekli ön hazırlığı yapılmış yüzeye ürün inceltilmeden 2 veya 3 kat halinde, ipek fırça, ipek rulo, kadife rulo veya sünger rulo ile uygulanır. Uygulamanın, uygulama aparatı yüzeye fazla bastırılmadan yapılarak boyanın homojen bir şekilde yüzeyde yayılması sağlanmalıdır. İkinci kat uygulaması ilk kat kuruduktan sonra yapılarak boya uygulaması tamamlanır. Doğrudan suya maruz kalacak alanlarda boyanın koruma altına alınması önerilmektedir. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.

RENK: Isonem Hobby Paint Renk Kartelasındaki renkler.

SARFİYAT: 100 - 200 g/m²

AMBALAJ: 350 mL plastik kutu

Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: 2-4 m2 / plastik kutu

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş amblajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

Bu ürünü paylaş:
x