ISONEM METALLIC WALL PAINT

METALLIC WALL PAINT

pdf

Dekoratif Metalik Efekt İç & Dış Cephe Boyası

Akrilik reçine esaslı, su bazlı, kokusuz, metalik efektli ışıltılı dekoratif boyadır. Çevre dostu, örtücü, esnek yapıda, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı olarak metalik görüntü oluşturulmasını sağlayan iç cephe ve dış cephe boyasıdır. Ürün ayrıca tekstürlü ve düz su bazlı sistemlerde son kat olarak da kullanılabilir. Ürün özellikle özel efektler yaratılmasında dekoratif son kat olarak tercih edilir. ISONEM Metallic Wall Paint uygulanmış yüzeyler üzerine yansıyan ışığın açısı, tipi ve yoğunluğuna bağlı olarak değişik metalik görünümler yakalanabilir.Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tek komponentlidir.

 

Teknik Özellikler:

Ürün Yapısı : Tek bileşenli, su bazlı
pH (25°C) : 7.0 – 9.0
Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1.00 ± 0,10
Viskozite (25°C, mPa.s) : 13000 - 15000

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak olan yüzey kuru, temiz, düzgün, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Uygulama sırasında yüzey ile hava sıcaklığı +5 ve +30°C arasında olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar ISONEM A4 Elastik Dolgu ile doldurulmalıdır. Yüzeye uygun astar seçimi aşağıdaki tabloya göre yapılır. ISONEM UNIVERSAL ASTAR (1:7 Oranında su ile seyreltilmiş - 1 Kısım Astar, 7 Kısım Su) izolasyon ve boya astarı tek kat halinde 100 – 200 g/m² sarfiyatla uygulanmalıdır. 

Uygulama şekli: Astar uygulanmasından 4 - 24 saat sonra ISONEM Metallic Wall Paint uygulaması yapılır. Uygulama fırça, rulo ya da uygun bir püskürtme yöntemi ile kolayca yapılabilir. Uygulama fırça, rulo ya da uygun bir püskürtme yöntemi ile kolayca yapılabilir. Yüzeye uygun astar seçimi aşağıdaki tabloya göre yapılır. ISONEM UNIVERSAL ASTAR (1:7 Oranında su ile seyreltilmiş - 1 Kısım Astar, 7 Kısım Su) izolasyon ve boya astarı tek kat halinde 100 – 200 g/m² sarfiyatla uygulanmalıdır.

Astar uygulanmasından 4 - 24 saat sonra ISONEM Metallic Wall Paint uygulaması yapılır. Uygulama fırça, rulo ya da uygun bir püskürtme yöntemi ile kolayca yapılabilir.

İnceltme / Karışım Oranı : Kullanıma hazır olup herhangi bir inceltme gerektirmez.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan : Yüzey emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 kg boya ile 5 - 10 m² alan boyanabilir. Metalik efektin belirgin olması açısından iki kat kullanılmalıdır. İki kat için sarfiyat : 0,2 - 0,4 kg/m², 12,5 - 25 m²/kova.

Ambalaj  : 5 kg plastik kova

Renk       : ISONEM METALLIC COLOR renk kartelasındaki renklerde üretilir.

RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.

...

Sizden Gelenler

Bu ürünü paylaş:
x