ISONEM METALLIC WALL PAINT
DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORUM

ISONEM METALLIC WALL PAINT

Dekoratif Metalik Efekt İç & Dış Cephe Boyası

Akrilik reçine esaslı, su bazlı, kokusuz, metalik efektli ışıltılı dekoratif boyadır. Çevre dostu, örtücü, esnek yapıda, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı olarak metalik görüntü oluşturulmasını sağlayan iç cephe ve dış cephe boyasıdır. Ürün ayrıca tekstürlü ve düz su bazlı sistemlerde son kat olarak da kullanılabilir. Ürün özellikle özel efektler yaratılmasında dekoratif son kat olarak tercih edilir. ISONEM Metallic Wall Paint uygulanmış yüzeyler üzerine yansıyan ışığın açısı, tipi ve yoğunluğuna bağlı olarak değişik metalik görünümler yakalanabilir.Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tek komponentlidir. 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
Kullanım AlanlarıKullanım Alanları
Uygulama ŞekliUygulama Şekli

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak olan yüzey kuru, temiz, düzgün, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Uygulama sırasında yüzey ile hava sıcaklığı +5 ve +30°C arasında olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar ISONEM A4 Elastik Dolgu ile doldurulmalıdır. Dolgu uygulanmasından sonra mutlaka 1:7 oranında (1 kısım UNIVERSAL ASTAR: 7 kısım su) su ile seyreltilmiş ISONEM Universal Astar uygulanmalıdır.

Uygulama şekli: Astar uygulanmasından 4 - 24 saat sonra ISONEM Metallic Wall Paint uygulaması yapılır. Uygulama fırça, rulo ya da uygun bir püskürtme yöntemi ile kolayca yapılabilir. 

 

İnceltme / Karışım Oranı                 : Kullanıma hazır olup herhangi bir inceltme gerektirmez.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan  : Yüzey emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 kg boya ile 5 - 10 m² alan boyanabilir. 

(0,1 - 0,2 kg/m² tek kat - 25- 50 m²/ 5 kg kova , 0,2 - 0,4 kg/m² 2 kat)

Kuruma Süresi                                 : Dokunma kuruması 20 dakikada, toz tutmama kuruması 40 dakikada, sert kuruması 4 saatte tamamlanır. (5°C altında uygulama yapmayınız.)

Önerilen Uygulama Aparatları       : Fırça, rulo ve sprey tabanca uygulama aparatları ile uygulanır.

Uygulama Aparatlarının                  : Uygulamadan hemen sonra su ile temizlenmelidir.
Temizlenmesi

Sarfiyat ve Öneri

Ambalaj  : 5 kg plastik kova

Renk       : ISONEM METALLIC COLOR renk kartelasındaki renklerde üretilir.

Depolama  : Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay.

Notlar: Bu ürün bilgi föyünde belirtilen bütün teknik bilgiler laboratuvar deneylerine dayanmaktadır. Gerçekte elde edilen değerler, bizim kontrollerimizin ötesindeki, şartlar sebebiyle değişiklik gösterebilirler.

Sağlık ve Güvenlik Bilgileri: Kullanıcılar, kimyasal ürünlerin güvenli olarak taşınması, depolanması ve bertaraf edilmesi ile ilgili bilgi ve tavsiyeler için, fiziksel, ekolojik, toksikolojik ve diğer güvenlikle ilgili bilgileri içeren, ürüne ait malzeme güvenlik bilgi formuna (GBF) başvurmalıdırlar.

Bu ürünü paylaş: