ISONEM METALLIC WALL PAINT

METALLIC WALL PAINT

pdf

Dekoratif Metalik Efekt İç & Dış Cephe Boyası

Akrilik reçine esaslı, su bazlı, kokusuz, metalik efektli ışıltılı dekoratif boyadır. Çevre dostu, örtücü, esnek yapıda, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı olarak metalik görüntü oluşturulmasını sağlayan iç cephe ve dış cephe boyasıdır. Ürün ayrıca tekstürlü ve düz su bazlı sistemlerde son kat olarak da kullanılabilir. Ürün özellikle özel efektler yaratılmasında dekoratif son kat olarak tercih edilir. ISONEM Metallic Wall Paint uygulanmış yüzeyler üzerine yansıyan ışığın açısı, tipi ve yoğunluğuna bağlı olarak değişik metalik görünümler yakalanabilir.Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tek komponentlidir.

 

Teknik Özellikler:

Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,00 ± 0,10
pH (25°C) : 7.0 – 9.0
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %)​ : 46 ± 2
Viskozite (25°C, mPa.s) : 13000 - 15000
Su aktarım hızı (kg/ m². h0,5): < 0,1 CLASS W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm²) : Çatlak kapatma veya esnek sistemler trafik yükü olmadan ≥ 0.8,
Su buharı geçirgenliği (m): 5 ≤ SD ≤ 50 CLASS II
Çözücü: Su

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak olan yüzey kuru, temiz, düzgün, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Uygulama sırasında yüzey ile hava sıcaklığı +5 ve +30°C arasında olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar ISONEM A4 Elastik Dolgu ile doldurulmalıdır. Yüzeye uygun astar seçimi aşağıdaki tabloya göre yapılır. ISONEM UNIVERSAL ASTAR (1:7 Oranında su ile seyreltilmiş - 1 Kısım Astar, 7 Kısım Su) izolasyon ve boya astarı tek kat halinde 100 – 200 g/m² sarfiyatla uygulanmalıdır. Sac/metal gibi yüzeylerde uygulama öncesi yüzey ISONEM Anti Rust Astar (Antikorozif Astar) ile 0,250 - 0,350 kg/m² sarfiyatıyla astarlanmalıdır. 

Uygulama şekli: Astar uygulanmasından 4 - 24 saat sonra ISONEM Metallic Wall Paint uygulaması yapılır. Uygulama fırça, rulo ya da uygun bir püskürtme yöntemi ile kolayca yapılabilir

Ambalaj  : 5 kg PP Kova

Sarfiyat: 0,200 - 0,400 kg/m² (iki kat uygulama)

Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: 12,5 - 25 m²/1 kova

Renk       : ISONEM METALLIC COLOR renk kartelasındaki renklerde üretilir.

Raf Ömrü : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

Depolama Koşulları : Kuru ve serin ortamda depolayınız.

...

Sizden Gelenler

Bu ürünü paylaş:
x