ISONEM PEELABLE PAINT

PEELABLE PAINT

pdf

Su Bazlı Soyulabilir Boya

ISONEM PEELABLE PAINT emici olmayan cam, seramik, mermer, metal, pvc, plastik yüzey, boyalı ve boyasız birçok farklı dik ve yatay yüzeye koruma amaçlı veya geçici maskeleme amaçlı uygulanan, su bazlı, beyaz, şeaf veya renkli olarak üretilebilen soyulabilir kaplamadır.Su bazlı, tek kompenantlıdır.

ÖZELLİKLERİ
.Su bazlı olduğundan boyalı ve plastik yüzeylerde de kullanılır.
.Geniş kullanım alanına sahiptir, kolay uygulanır. ·
.Kolay soyulabilen film çesitli boyalara dayanıklıdır. ·
.Tiksotropik özelliğiyle dik yüzeyde akma yapmaz. ·
.Ekonomiktir. ·
.Su bazlı olduğundan yanıcı değildir. ·
.Çevre ve sağlığa zararlı değildi

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Reklam, sağlık, otomotiv, mobilya, inşaat, dekorasyon, yedek parça, mermer, cam sanayi gibi sektörlerde geniş kullanım alanlarına sahiptir

Uygulama şekli: Normal su bazlı boyalar için kullanılan standart bir rulo ile veya geniş ama ince bir kıl fırça ile ISONEM PEELABLE PAINT soyulabilir yüzey koruyucusu yüzeye sürülür. Uygulama kalınlığının yeterli olduğuna ve kuru film kalınlığının en az 100 mikron olmasına özen gösterilmelidir. Eğer ağır sartlar için koruma gerekiyor ise 30-45 dk. sonra bir kat daha uygulanmalıdır. Tabanca ile uygulamalarda (su ile 1:1 oranında seyreltilerek uygulanır ) atış bir el yatay sonra bir el dikey yapılarak yüzeyde homojenlik sağlanmalıdır. Kuruma dış sıcaklığa bağlı olarak 25°C’de 2 - 3 saat arasıdır. Daha düşük sıcaklıklarda ürün su bazlı olduğundan kuruma süresi artma gösterebilir. Isıtmalı ve hava sirkülasyonlu alanlarda bu süre çok azalır. ISONEM PEELABLE PAINT Soyulabilir Yüzey Koruma Sistemine artık ihtiyaç kalmadığında, oluşan film kösesinden kaldırılarak kolayca soyulur.Soyulma işleminde boya fimi üzerine su sürülmesi işlemi hızlandırır. ISONEM PEELABLE PAINT’ ın su dayanımı yoktur. O nedenle suya maruz kalacak yüzeylerde kullanılması durumunda özel boya ISONEM PEELABLE PAINT SEALER ile 250 - 300 gr/m² sarfiyat ile uygulama yapılarak yüzey koruma altına alınmalıdır.

Sarfiyat: 250 - 300 gr/m² (Min. 100 mikron kuru film kalınlığı için)

Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan10 kg: 33 - 50 m² /1 kova 

Ambalaj: 10 kg PP kova

Raf Ömrü: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

Depolama Koşulları: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM PEELABLE PAINT Uygulama Görselleri ISONEM PEELABLE PAINT Uygulama Görselleri ISONEM PEELABLE PAINT Uygulama Görselleri ISONEM PEELABLE PAINT Uygulama Görselleri ISONEM PEELABLE PAINT Uygulama Görselleri ISONEM PEELABLE PAINT Uygulama Görselleri ISONEM PEELABLE PAINT Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x