ISONEM POOL

POOL

pdf

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli Havuz Boyası

ISONEM POOL; Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli Havuz Boyası; çift bileşenli, mavi renkte poliüretan reçine esaslı havuz boyasıdır. Sudan ve su basıncından etkilenmez. Özellikle yeni yapılan yüzme havuzları, süs havuzlarında seramik kullanılmayacak ise ISONEM POOL kullanıma son derece uygun bir üründür. Sürüldüğü yüzeyde homojen mavi bir görüntü verir. Elastiktir, çatlamaz, kabarma yapmaz, kalkmaz. UV ışınlarından ve havuz kimyasallarından etkilenmez. Alkali ve klora karşı son derece dayanıklıdır. Rengi zamanla solmaz, su altında bozulmaz, aşınmaz. İşçiliği son derece kolay ve ekonomiktir.


TEKNİK ÖZELLİKLER ·

Yoğunluk A komp. (25°C, g/mL) : 1,25 ± 0,10
pH (25°C) : Uygulanmaz (N/A)
Viskozite A komp. (25°C, mPa.s) : 1000 - 3000
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 67 ± 2
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Rijit sistem trafik yükü olmadan ≥ 1.0 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : SD ≤ 5 SINIF I
Dokunma kuruması : 6 saat
Tam kuruma : 10 gün
Karışım ömrü (23°C) : 5 - 6 saat
Çözücü : Organik çözücü
Yangın sınıfı : B fl S1
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
  • Havuzlarda, su tanklarında, su depolarında,
  • Metal tanklarda ve su sarnıçlarında,
  • Süs havuzlarında, göletlerde, barajlarda, su kanallarında,
  • Arıtma ve denge depolarında,
  • Beton, sıva ve şap üzerinde.

Yüzey hazırlığı: Yüzey temiz, kuru ve kir, yağ, kaplama, yüzey kür malzemeleri gibi yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Yüzey tamirleri boşluk - deliklerin doldurulması ISONEM M03 Tamir Harcı ile yapılmalıdır. ISONEM POOL uygulaması öncesi yüzeyler uygulama zeminine bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen ISONEM EP PRIMER ya da ISONEM ANTI RUST ASTAR ile astarlanmalıdır.

Karışımın hazırlanması: Karışımı hazırlamadan önce A bileşenini kendi içinde mekanik olarak karıştırınız. B bileşenini A bile‑enine ekledikten sonra homojen bir karışım elde edene kadar mekanik karıştırıcı ile 3 - 4 dakika karıştırınız.

Uygulama metodu: Fırça, rulo veya uygun bir püskürtücü ile uygulanmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. İkinci kat ilk kat kuruduktan sonra 24 saat içerisinde yapılmalıdır. Hazırlanan karışım 5-6 saat içerisinde tüketilmelidir. Uygulama sonrası Havuz su ile doldurulmadan önce 10 gün tam kürlenmeye bırakılmalıdır.

SARFİYAT : 1kg/m² ( 2 kat uygulama ) 
                    Min. 4,5 m² /set (iki kat uygulama)

RENK : Mavi. Diğer renk talepleri için firmamıza danışabilirsiniz.

AMBALAJ : 4,5 kg set (A Komponent: 4 kg teneke kutu (Boya) + B komponent: 0,5 kg teneke kutu (sertleştirici)


RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.


DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda, ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.

Renk : Mavi. Diğer renk talepleri için firmamıza danışabilirsiniz.

...

Sizden Gelenler

ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x