ISONEM POOL

POOL

pdf

ISONEM POOL  çift bileşenli, mavi renkte poliüretan reçine esaslı havuz boyasıdır. Sudan ve su basıncından etkilenmez. Özellikle yeni yapılan yüzme havuzları, süs havuzlarında seramik kullanılmayacak ise ISONEM POOL kullanıma son derece uygun bir üründür. Sürüldüğü yüzeyde homojen mavi bir görüntü verir. Elastiktir, çatlamaz, kabarma yapmaz, kalkmaz. UV ışınlarından ve havuz kimyasallarından etkilenmez. Alkali ve klora karşı son derece dayanıklıdır. Rengi zamanla solmaz, su altında bozulmaz, aşınmaz. İşçiliği son derece kolay ve ekonomiktir.


TEKNİK ÖZELLİKLER ·

İçerik: Poliüretan reçine esaslı, solvent bazlı, iki komponentli ·

Renk: Mavi · Parlama Noktası: >21°C ·

Katı Madde (%): 67 ± 2 ·

Yoğunluk (25°C, g/mL): 1,25 ± 0,1 gr/ml ·

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
  • Havuzlarda, su tanklarında, su depolarında,
  • Metal tanklarda ve su sarnıçlarında,
  • Süs havuzlarında, göletlerde, barajlarda, su kanallarında,
  • Arıtma ve denge depolarında, 
  • Beton, sıva ve şap üzerinde.

Yüzey Hazırlığı: Yüzey temiz, kuru ve kir, yağ, kaplama, yüzey kür malzemeleri gibi yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Yüzey tamirleri boşluk - deliklerin doldurulması ISONEM M03 Tamir Harcı ile yapılmalıdır. ISONEM POOL uygulaması öncesi yüzeyler uygulama zeminine bağlı olarak yandaki tabloda belirtilen ISONEM EP PRIMER ya da ISONEM ANTIRUST ASTAR ile astarlanmalıdır. 

Karışımın hazırlanması: Karışımı hazırlamadan önce A bileşenini kendi içinde mekanik olarak karıştırınız. B bileşenini A bileşenine ekledikten sonra homojen bir karışım elde edene kadar mekanik karıştırıcı ile 3 - 4 dakika karıştırınız.

Uygulama Şekli:  Fırça, rulo veya uygun bir püskürtücü ile uygulanmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. İkinci kat ilk kat kuruduktan sonra 24 saat içerisinde yapılmalıdır. Hazırlanan karışım 5-6 saat içerisinde tüketilmelidir. Uygulama sonrası Havuz su ile doldurulmadan önce 10 gün tam kürlenmeye bırakılmalıdır.

SARFİYAT : Yüzeye bağlı olarak yaklaşık 1kg/m² ( 2 kat uygulama ) 4,5 - 5m² / 1 Set. RENK : Mavi. Diğer renk talepleri için 

RENK : Mavi. Diğer renk talepleri için firmamıza danışabilirsiniz.


AMBALAJ : 4,5 kg set ( A Komponent: 4 kg teneke kutu
(Boya) + B komponent: 0,5 kg teneke kutu (sertleştirici)


RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.


DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda, ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri ISONEM POOL Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x