ISONEM UNIVERSAL ASTAR

UNIVERSAL ASTAR

pdf

Akrilik Emülsiyon Esaslı Konsantre Astar

Su bazlı, tek komponentlı, şeffaf iç ve dış yüzeylerde kullanıma uygun universal bir astardır.

ÖZELLİKLERİ:
 

Yüzeye çok iyi nüfuz eder. Sağlam bir zemin hazırlayarak son kat boyayı yüzeye bağlar, boya sarfiyatını azaltır, sıvaların su emiciliğini azaltır. Ayrıca su bazlı su yalıtım malzemeleri ve duvar macunu uygulamalarında yapışma performansı çok yüksek bir astardır.


 TEKNİK ÖZELLİKLER ·

Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1.00 ± 0.10 ·

pH (25°C) : 8.0 - 9.0 ·

Viskozite (25°C, mPa.s) : 8000 - 10000 

Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 50 ± 2

Dokunma kuruma süresi (20° C) : 2 saat 

Tam Kuruma süresi (20°C) : 72 saat

Seyreltme Oranı : 1 : 7 ( 1 Kısım Universal Astar : 7 Kısım Su ) 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Beton, gaz beton, alçı, sıva ve benzeri ham duvarlarda, eski kireç badanalı, emülsiyon esaslı eski iç ve dış boyalı yüzeylerde kullanılır.
 

Yüzey hazırlığı: : Uygulamadan önce kabarmış, gevşek ve sağlıksız görünümlü yüzeyler kazınmalı, yağ ve kir, silinerek temizlenmelidir. Yüzeyde tuz çıkışı devam ediyorsa bunun sebep olduğu nedenler giderilinceye kadar uygulama yapılmamalıdır. 

Uygulama şekli:  ISONEM UNIVERSAL ASTAR kullanmadan önce homojen oluncaya kadar iyice karıtırılır ve hacmen 7 misli su ile inceltilir, fırça,sprey veya rulo ile yüzeye iyice yedirilir ve tek kat halinde uygulanır. Üzerine boya veya yalıtım ürünü uygulamasına astarın minimum 4 saat kuruma süresi beklendikten sonra geçilmelidir.

SARFİYAT : 100 - 200 g/m² (seyreltilmiş, yüzeyin emiciliğine göre değişkendir.)
AMBALAJ : 1 kg, 5 kg, 10 kg ve 15 kg PP KOVA
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.
...

Sizden Gelenler

ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x