ISONEM UNIVERSAL ASTAR

UNIVERSAL ASTAR

pdf

Akrilik Emülsiyon Esaslı Konsantre Astar

Su bazlı, tek komponentlı, şeffaf iç ve dış yüzeylerde kullanıma uygun universal bir astardır.

ÖZELLİKLERİ:
 

Yüzeye çok iyi nüfuz eder. Sağlam bir zemin hazırlayarak son kat boyayı yüzeye bağlar, boya sarfiyatını azaltır, sıvaların su emiciliğini azaltır. Ayrıca su bazlı su yalıtım malzemeleri ve duvar macunu uygulamalarında yapışma performansı çok yüksek bir astardır.

Teknik Özellikler:
Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,00 ± 0,10
pH (25°C) : 7.0 – 9.0 
Viskozite (25°C, mPa.s) : 8000 - 10000
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 50 ± 2
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Çatlak kapatma veya esnek sistemler trafik yükü olmadan ≥ 0.8, trafik yükü ile birlikte ≥  1.5 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤  SD ≤ 50 SINIF II
Dokunma kuruması : 30 dakika 
Tam kuruma : 4 saat 
Karışım ömrü (23°C) : X
Çözücü : Su 
Yangın sınıfı : B S1 d0
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Beton, gaz beton, alçı, sıva ve benzeri ham duvarlarda, eski kireç badanalı, emülsiyon esaslı eski iç ve dış boyalı yüzeylerde kullanılır.
 

 

Yüzey hazırlığı: : Uygulamadan önce kabarmış, gevşek ve sağlıksız görünümlü yüzeyler kazınmalı, yağ ve kir, silinerek temizlenmelidir. Yüzeyde tuz çıkışı devam ediyorsa bunun sebep olduğu nedenler giderilinceye kadar uygulama yapılmamalıdır. 

Uygulama şekli:  ISONEM UNIVERSAL ASTAR kullanmadan önce homojen oluncaya kadar iyice karıtırılır ve hacmen 7 misli su ile inceltilir, fırça,sprey veya rulo ile yüzeye iyice yedirilir ve tek kat halinde uygulanır. Astar uygulaması sonrası yapılacak son kat boya veya yalıtım ürünü uygulaması için astarın minimum 4 saat kuruma süresi beklenmeli ve 4 - 24 saat içerisinde gerçekleştirilmelidir.

Renk: Şeffaf
Sarfiyat: 100 - 200 g/m² (seyreltilmiş, yüzeyin emiciliğine göre değişkendir.)
Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan:
1 kg: 5 - 10 m²/1 kova,
5 kg: 25 - 50 m²/1 kova,
10 kg: 50 - 100 m²/1 kova,
15 kg: 75 - 150 m²/1 kova
Ambalaj: 1 kg, 5 kg, 10 kg ve 15 kg PP KOVA
Raf Ömrü : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
Depolama Koşulları : Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.
...

Sizden Gelenler

ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri ISONEM UNIVERSAL ASTAR Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x