MANYETİK SIVA

MANYETİK SIVA

pdf

 Üzerine Mıknatıs Yapıştırılabilen Sıva

ISONEM MANYETİK SIVA, yapısındaki manyetik metal sayesinde, arkasında mıknatıs olan resim, poster gibi şeyleri boyaya zarar vermeden yüzeye tutturabilen, yapışma gücü yüksek, kuruması çabuk, sürtünmeye dayanıklı, renk değişimi yapmayan yüksek performanslı sıvadır. Çivi, bant, vida veya yapıştırıcı kullanmadan duvara veya ahşap bir yüzeye resim, poster gibi şeyler asılabilir. Üzerine ISONEM WRITE&ERASE VARNISH uygulandığında müthiş bir ikili elde edilerek duvar hem yazılabilir silinebilir hem de aynı zamanda mıknatıs yapıştırılabilir hale gelir. Su ile karıştırılarak uygulanır, kokusu yoktur, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. ISONEM MANYETIK SIVA, mıknatıs çekim etkisi yaratmasına rağmen bilgisayar monitörüne, cep telefonuna, televizyona, kredi kartını, atm kartına zarar vermez.
 
Teknik Özellikler:
Basınç dayanımı (Mpa) : ≥ 10, SINIF R1
Klorür iyonu içeriği (%) : ≤ 0,05
Yapıştırma suretiyle oluşmuş bağ (Mpa) : ≥ 0,8
Dokunma kuruması : 1 saat
Tam kuruma : 3 gün
Karışım ömrü (23°C) : 30 dakika
Çözücü : Su 
Yangın sınıfı : A2 S1 d0
Renk : Siyah  
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
  • İç mekân duvarları,
  • Okullar, hastaneler,
  • Alışveriş merkezleri, ofisler,
  • Konferans odaları, stüdyolar.

Yüzey hazırlığı: Uygulama yüzeyi düzgün, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyler iyi bir aderans için uygulama öncesi 200 mL/m² sarfiyatla ISONEM D 10 LATEX ile astarlanmalıdır. Boyalı yüzeyler astar uygulaması öncesi çekiç vb. uygun bir aparat ile tırtıklı hale getirilmeli, sonrasında astar uygulamasına geçilmelidir.

Uygulama metodu: ISONEM MANYETIK SIVA (18 kg) ile 6,5 L temiz su bir plastik kapta motorlu bir karıştırıcıyla homojen bir şekilde karıştırılır. Karışım malayla ya da püskürtme yöntemiyle yüzeye uygulanır. Uygulama bir veya iki kat olarak yapılır yaklaşık 1 mm kalınlığında uygulanan ISONEM MANYETIK SIVA malayla çekilerek mastarlanır ve perdahlanır. İkinci kat uygulama yapılacak ise katlar arasında aderansı arttırmak amacıyla ISONEM D 10 LATEX (200 mL/m² sarfiyatla) uygulaması yapılmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra üzerine ISONEM WRITE&ERASE VARNISH veya herhangi bir iç cephe boyası uygulanabilir. ISONEM MANYETIK SIVA üzerine boya uygulaması için en az 24 saat beklenmelidir. Manyetik sıva üzerine su bazlı iç cephe boya uygulaması yapılacak ise öncesinde, boyanın sıvalı yüzeye aderansını arttırmak amacıyla ISONEM D 10 LATEX (200 mL/m² sarfiyatla) önerilmektedir.

SARFİYAT: 1 -2 kg/m2 (Uygulama yüzeyi ve kat sayısına bağlı olarak değişebilir.) Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılmalıdır.

AMBALAJ: 5 kg, 10 kg ve 18 kg PP KOVA

SARFİYAT:
5 kg: 2,5 - 5 m² / kova,
10 kg: 5 - 10 m² /1 kova,
18 kg: 9 - 18 m² / kova

RENK: Siyah

DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay

...

Sizden Gelenler

MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x