MANYETİK SIVA

MANYETİK SIVA

pdf

 Üzerine Mıknatıs Yapıştırılabilen Sıva

ISONEM MANYETİK SIVA yapısındaki manyetik metal sayesinde, arkasında mıknatıs olan resim, poster gibi şeyleri boyaya zarar vermeden yüzeye tutturabilen, yapışma gücü yüksek, kuruması çabuk, sürtünmeye dayanıklı, renk değişimi yapmayan yüksek performanslı sıvadır. Çivi, bant, vida veya yapıştırıcı kullanmadan duvara veya ahşap bir yüzeye resim, poster gibi şeyler asılabilir. Üzerine ISONEM WRITE&ERASE VARNISH uygulandığında müthiş bir ikili elde edilerek duvar hem yazılabilir silinebilir hem de aynı zamanda mıknatıs yapıştırılabilir hale gelir. Su ile karıştırılarak uygulanır, kokusu yoktur, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. ISONEM MANYETİK SIVA, mıknatıs çekim etkisi yaratmasına rağmen bilgisayar monitörüne, cep telefonuna, televizyona, kredi kartını, atm kartına zarar vermez. 
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

 

 İç mekan duvarları, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, ofisler, konferans odaları, stüdyolar

Uygulama yüzeyi düzgün, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. ISONEM MANYETİK SIVA (18 kg) ile 6,5 L temiz su bir plastik kapta motorlu bir karıştırıcıyla homojen bir şekilde karıştırılır. Karışım malayla ya da püskürtme yöntemiyle yüzeye uygulanır. Uygulama bir veya iki kat olarak yapılır yaklaşık 1 mm kalınlığında uygulanan ISONEM MANYETİK SIVA malayla çekilerek mastarlanır ve perdahlanır. Bu işlemler yapıldıktan sonra üzerine ISONEM WRITE&ERASE VARNISH veya herhangi bir iç cephe boyası uygulanabilir. ISONEM MANYETİK SIVA üzerine boya uygulaması için en az 24 saat beklenmelidir. 

SARFİYAT: 1 -2 kg/m2 (Uygulama yüzeyi ve kat sayısına bağlı olarak değişebilir.) Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılmalıdır.

AMBALAJ: 5 kg, 10 kg ve 18 kg PP KOVA SARFİYAT: 5 kg: 2,5 - 5 m² / kova, 10 kg: 5 - 10 m² /1 kova, 18 kg: 9 - 18 m² / kova

RENK: Siyah

DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay

...

Sizden Gelenler

MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri MANYETİK SIVA Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x