ISONEM BE 89 2K

BE 89 2K

pdf

Bitüm Esaslı Çift Komponentli Likit Membran Su Yalıtımı

ISONEM BE 89 2K, çift komponentli, elastikiyet ve mukavemeti çeşitli katkı ve polimerlerle güçlendirilmiş bitüm+çimento esaslı, elastik ve çabuk kuruyan su bazlı likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak, suya ve rutubete karşı dayanıklı ve elastik bir kaplama oluşturur.

ÖZELLİKLER:

· Eksiz ve kesintisiz bir izolasyon tabakası oluşturur.
· Su bazlı olduğundan çevre dostudur.
· Karışımında su bulunduğu için yüzey nemli dahi olsa iyi bir yapışma sağlar.
· Kalıcı elastikiyeti vardır.
· Çatlak örtme kapasitesi yüksektir.
· Soğuk uygulamalıdır. Isıtma ve inceltme gerektirmez.
· Yanıcı madde ihtiva etmediğinden, kapalı yerlerde güvenle kullanılabilir.

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Bütün yatay ve düşey yüzeylerde,
· Temel, mahzen ve bodrum duvarlarının dıştan izolasyonunda,
· Banyo, mutfak, tuvalet gibi kapalı ıslak hacimlerde, sızıntı sularının izolasyonunda,
· Geniş çatlaklı yüzeylerde veya daha yüksek basınçlı suya dayanması gereken izolasyon uygulamalarında.

Yüzey Hazırlığı: Kaplanacak yüzeyin temiz ve sağlam olması gereklidir. Yapışmaya ters etki yapacak tüm yabancı maddeler temizlenmeli ve yüzey su ile iyice yıkanmalıdır. Çatlaklar ve boşluklar ISONEM M 03 Elastik Tamir Harcı ile onarılmalıdır.

Uygulama Şekli: ISONEM BE 89 2K soğuk uygulamalıdır. Plastik kovanın üst bölmesindeki toz bileşen, alt bölmedeki sıvı bileşenin içine dökülür ve düşük devirli bir karıştırıcı ile topak kalmayıncaya kadar karıştırılır. Karıştırıldıktan sonra fırça, mala veya uygun bir püskürtücü ile uygulanır. Hava koşullarına bağlı olarak yaklaşık 1-2 saatte kurur. Nemli ancak yaş olmayan yüzeylerde uygulama yapılabilir. Yağışlı havalarda veya +5 dereceden düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır. En az iki kat uygulanmalı, katlar arasında minimum 4 saat beklenmeli, bir kat tam kurumadan, diğer kat sürülmemelidir.

SARFİYAT: 1,5 - 2,0 kg/m², (3 kat uygulama), min. 12 - 16 m²/1set


AMBALAJ ŞEKLİ: 24 kg PP kova set halinde, A Komponent 6 kg toz bileşen (Üst bölme) + B Komponent 18 kg sıvı bileşen (Alt bölme)


RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.


DEPOLAMA: Kuru ve serin ortamda depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri ISONEM BE 89 2K Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x