ISONEM DF 9

DF 9

pdf

Akrilik Esaslı Islak Hacim Su Yalıtımı

DF 9 AKRİLİK ESASLI ISLAK HACİM SU YALITIMI, elastomerik reçine esaslı solvent içermeyen tek bileşenli akrilik polimer esaslı su yalıtım malzemesidir. Uygulandığı yüzeyde kuruyarak eksiz, su geçirimsiz ve elastik bir kaplama oluşturur. Kaplama yüksek mekanik mukavemete dayanıklıdır. Yüksek çatlak köprüleme kapasitesine sahip olan ISONEM DF 9 üzerine fayans, seramik vb. kaplama uygun bir yapıştırıcıyla yapıştırılmalıdır.


TEKNİK ÖZELLİKLER:

· İçerik : Elastomerik reçine ve akrilik polimer esaslı, su bazlı, tek komponent
· Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1.38 ± 0.10
· Viskozite (25°C, mPa. s) : 9000 - 12000
· pH (25°C) : 7.0 – 9.0
· Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 71 ± 2
· Su aktarım hızı (kg/ m². h0,5 ): < 0,1 SINIF W3
· Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm²): Çatlak kapatma veya esnek sistemler trafik yükü olmadan ≥ 0.8, trafik yükü ile birlikte 1.5 N/mm²
· Çözücü: Su

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
  • Islak hacimlerde 
  • Banyo-duş-wc 
  • Teras ve balkonlarda 
  • Mutfak ve benzeri ıslak olan her mekanda içerde ve dışarıda kullanıma elverişlidir

Yüzey Hazırlığı : Uygulama yapılacak yüzeyler kuru ve temiz olmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeylerde önceden yüzey tamiratları ve benzeri yalıtım öncesi hazırlığın yapılması gereklidir. Duvar ve taban birleşim yerlerinde 45 g/m² yalıtım filesi takviyeli kullanılmalıdır. Eğer uygulama yapılacak yüzeyde aderans önleyici toz kir vb. şeyler varsa temizlenmeli ve zemine ISONEM Universal Astar izolasyon ve boya astarı 1:7 oranında su ile seyreltilerek (1 Kısım Astar:7 Kısım Su) ve 100 - 200 g/m² sarfiyat ile uygulanmalıdır. Daha sonra astar 4 saat kurumaya bırakılmalıdır. 

 

Uygulama şekli :  ISONEM DF 9 kullanıma hazırdır fakat kullanmadan önce iyice karıştırılmalıdır. ISONEM DF 9 inceltilmeden iki kat halinde fırça ya da rulo ile 4 saat arayla sürülür. Sürülen yalıtım uygulaması 24 saat süre ile suya karşı korunmalıdır. +5°C’ nin altında ya da ıslak ve donmuş zeminlerde uygulama yapılmamalıdır. Ürün uygulama yapılacak iklim koşulları ve hava sıcaklığına uygun olarak ‘’yazlık’’ ve ‘’kışlık’’ olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Yazlık ürün 18 - 40°C, kışlık ürün ise 5 - 17°C sıcaklıkları arasında yapılacak uygulamalar için uygundur.

RENK : Mavi, beyaz ve gri.

AMBALAJ : 5 kg, 18 kg PP kova

SARFİYAT : 1 kg / m² (iki kat uygulama)

Min 5 m² / 5 kg kova, (iki kat uygulama)

Min 18 m² / 18 kg kova, (iki kat uygulama)

RAF ÖMRÜ : Orjinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri ISONEM DF 9 Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x