ISONEM HYBRID
DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORUM

ISONEM HYBRID

Yeni Nesil Yalıtım ve Zemin Kaplaması

ISONEM HYBRID en son teknolojide geliştirilmiş yeni nesil yalıtım ve zemin kaplamasıdır. Özelliklerinden dolayı birçok yalıtım ve zemin kaplamasının yerine tek başına kullanılır. Renkli oluşu, işçiliğin kolay ve pratik oluşu, kuru ve hafif nemli yüzeylerde uygulanabilmesi, UV ve güneşten, insan ve araç trafiğinden etkilenmemesi; En önemlisi ise çabuk ve hızlı kurumasından dolayı son derece kullanıma elverişli bir üründür. Bu ürünün geliştirilmesinde birçok markanın yalıtım ve zemin kaplama ürünleri incelenmiş ve bu ürünlerin uygulamalarında yaşanan sorunlar, güçlükler ve eksiklikler uzmanlarımızca gözlemlenerek yaşanan sorunları ve eksiklikleri ortadan kaldıracak ve birçok ürünün yerini tek başına dolduracak yeni nesil ISONEM HYBRID üretilmiştir.


ÖZELLİKLERİ / AVANTAJLARI:

 • Ayrıca koruyucu şap ve beton gerektirmez
 • Çabuk kurur (1 saat)
 • Kopmaz, çatlamaz, kabarıp yüzeyden kalkmaz.

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

CE BELGESİ
ISO BELGESİ
RENK KARTELASI(Çözünürlük ve ışık farklılıklarından dolayı renk tonları değişiklik gösterebilir)
TSE BELGESİ

MARKA TESCİL BELGESİ

 

Kullanım AlanlarıKullanım Alanları
 • Teras ve çatı yalıtımında,
 • Temel ve Perde yalıtımında, 
 • Islak hacim, banyo ve balkonlarda,
 • Yürüme yollarında, park ve bahçe zeminlerinde, 
 • Otopark zeminlerinde, asfalt yollarda, 
 • Fabrika ve depo zeminlerinde, 
 • Gölet ve sarnıçlarda,
 • Eski veya sorunlu yalıtımların üzerlerinde (membran, shingle, zift, asfalt vb)
Uygulama ŞekliUygulama Şekli

YÜZEY HAZIRLIĞI: Uygulama yapılmadan önce yüzeyler, yağ, toz, kir vb. yabancı nesnelerden temizlenmelidir. Yüzeyde varsa tamir edilecek yerler ISONEM M03  ile tamir edilmelidir. Yalıtım yapılacak yüzeylerin temizlenmesi için önceden su ile yıkanmalı ve tam kuruması beklenmeden nemli yüzeye uygulanmalıdır. Tozuma olan ve emici yüzeylerde ise astar olarak (1:7 oranında su ile seyreltilirek hazırlanmış) ISONEM UNIVERSAL ASTAR ile yüzey astarlanmalı ve astar kuruması minimum 4 saat beklenilerek ISONEM HYBRID uygulamasına geçilmelidir.

UYGULAMA: ISONEM HYBRID iki bileşenden oluşmaktadır. Birinci bileşen renkli koyu kıvamda akrilik polymerden oluşan sıvı Hybrid, ikinci kısım ise yine toz polymer ve hidrolik çimento ve sertleştiriciden oluşan toz Hybrid’dir. Plastik kovanın üst bölmesindeki sıvı komponent (B Komponent) ayrı bir kaba alınır ve üzerine 1,5 litre su ilave edilerek 2 dakika karıştırılır. Daha sonra hazırlanan bu sıvı karışıma toz komponent (A Komponent) yavaş yavaş dökülerek 400 devir karıştırıcı matkap ile içinde topak kalmayacak şekilde karıştırılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Karışım hazırlandıktan sonra 2 dakika dinlendirilir. Hazır olan bu karışım uzun tüylü fırça ile önceden hazırlanmış yüzeye tek yönde sürülür.  Genellikle iki kat uygulama önerilir. İkinci kat uygulama; ilk kat uygulamanın tersi yönünde sürülmelidir. Uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su ve mekanik yük ve darbelerden 24 saat korunmalıdır.

Sarfiyat ve Öneri

SARFİYATI: 1 - 1,5 Kg / m2 (15-23 m2 / kova)

AMBALAJ: Çift bileşenli kovada takım halinde 6,5 kg sıvı bileşen (üst bölme) ve 16,5 kg toz bileşen (alt bölme)

RENK: İstenilen renklerde üretilir.

DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay. 

Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
ISONEM HYBRID Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş: