ISONEM HYBRID PLUS

HYBRID PLUS

pdf

Hybrid Plus
 

HYBRID PLUS, İki bileşenli, toz ve sıvı hybrid polymer esaslı, çatlak köprüleme kapasiteli ve üzerinde yürünebilen, yüksek aşınma mukavemetine sahip yeni nesil su yalıtım kaplamasıdır. UV ve güneşten etkilenmemesi, hızlı kuruması ve isçiliğinin kolay olmasından dolayı son derece kullanıma elverişli bir üründür. Sürülerek uygulanır, yüksek elastikiyete sahiptir. Uygulandığı yüzeydeki kılcal ve rötre çatlaklarını kapatır. Yüksek aderansa sahiptir. Beton sıva, şap vb. yüzeylere mükemmel yapışır ve zamanla kalkma yapmaz. Dış hava koşullarına, mekanik darbelere ve aşınmaya karşı dirençlidir.


TEKNİK ÖZELLİKLER
· Yoğunluk B Komp. (25°C, g/mL) : 1,00 ± 0,10
· pH (25°C) : 7.0 – 9.0
· Katı Madde B Komp. (% Ağırlıkça) : 48 ± 2.0

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Duvar ve zeminlerin pozitif yalıtımlarında,
· Beton, sıva ve şap üstü yalıtımlarda,
· Balkon, teras, yüzme havuzlarında,
· Islak hacim, duş ve hamam tarzı yerlerde,
· Teras ve çatı yalıtımında.

Yüzey hazırlığı : Uygulama yapılmadan önce yüzeyler, yağ, toz, kir vb. yabancı nesnelerden temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyler mutlaka temiz ve nemli olmalıdır. Yüzeyde tamir gerekecek yerler, segregasyonlar ya da boşluklar var ise bunlar ISONEM M 03 elastik harçla doldurulmalıdır. Eğer aderans problemi yaşanacak veya tutunma sorunu olacak yüzeyler varsa önceden ISONEM D 10 LATEX aderans arttırıcı ile astarlanmalı ve tam kurumadan yüzey hafif yapışkan halde iken ISONEM HYBRID PLUS uygulamasına geçilmelidir.

Uygulama şekli : ISONEM HYBRID PLUS iki bileşenden oluşmaktadır. Birinci kısım toz polymer ve sertleştiriciden oluşan A komponent, ikinci bileşen ise renkli sıvı polimerden oluşan sıvı B komponenttir. Plastik kovanın üst bölmesindeki sıvı komponent (B Komponent) ayrı bir kaba alınır ve toz komponent (A Komponent), bir mikser yardımıyla devamlı karıştırılan sıvı üzerine yavaş yavaş dökülerek ilave edilir. Karışım içinde hiç topak kalmayacak şekilde karıştırılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Karıştırma sonunda homojen, fırçayla sürülebilir kıvamda bir harç elde edilir. Hazırlanan ISONEM HYBRID PLUS yüzeye 3 kat halinde uygulanmalıdır. 

Uygulama işlemi; bir fırça yardımıyla birbirine dik katlar halinde, homojen ve düzgün yapılmalıdır. Katlar arasında minimum 4 saat beklenmeli ve katlar arası uygulamaya 24 saatten fazla ara verilmemelidir. Uygulama, aşırı sıcakta ya da donda yapılmamalı, sabah serini ya da akşam serininde yapılmalıdır. Uygulama sonunda kullanılan aletler su ile temizlenmelidir.

SARFİYAT : 2 – 3 kg/m² (3 kat uygulama) 8 -12 m² / set
AMBALAJ : 24 kg PP kova set halinde, A Komponent 16 kg toz bileşen (Alt bölme) + B Komponent 8 kg sıvı bileşen (Üst bölme)
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.

 
...

Sizden Gelenler

ISONEM HYBRID PLUS Uygulama Görselleri ISONEM HYBRID PLUS Uygulama Görselleri ISONEM HYBRID PLUS Uygulama Görselleri ISONEM HYBRID PLUS Uygulama Görselleri ISONEM HYBRID PLUS Uygulama Görselleri ISONEM HYBRID PLUS Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x