ISONEM M 36

M 36

pdf

Suyu Anında Donduran Şok Tozu

Kullanıma hazır, suyu anında donduran şok priz  harcıdır. Su ile temas ettiginde yaklaşık 40 saniyede prizini alarak suyu keser. ISONEM M 36 aktif su akıntılarında ve yüzey sularının kurutulmasında kullanılır. ISONEM M 36 suyu durdurarak, yapılacak olan izolasyona hazırlık içindir. Yüksek genleşme özelliğine sahiptir, büzülme yapmaz. Soda veya klor içermez, donatıya ve demire zarar vermez, aderans özelliği mükemmeldir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 

İçerik : Çimento esaslı 

Yangına Tepki Sınıfı : SINIF A2

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Basınçlı gelen suların durdurulmasında,
· Çimento esaslı yalıtımların sürülmesinden önce su sızıntılarının kesilmesinde,
· Yüzeyin kurutulmasında ve çatlaklardan gelen akıntıların önlenmesinde.

Uygulama Şekli: Toz halde uygulama yapılır. Uygulama sırasında mutlaka lastik eldiven takılmalıdır. Hazırlanan yüzeye tampon için avuç içine bir miktar toz alınır ve aktif su sızıntısı olan bölgeye tek hamlede kuvvetlice malzeme elle bastırılır. Bu işleme toz sertleşene ve su kesilene kadar devam edilir. Su durdurulduktan sonra ISONEM M 36 üzerinde kalan serbest haldeki malzemeler kuru bir fırçayla temizlenir.

Daha sonra üzerine ISONEM M 35 üç kat uygulanarak kalıcı bir yalıtım oluşturulur. Şayet ISONEM M 36 yüzeye sıvama şeklinde harç gibi uygulanacak ise 2/5 oranında (%40) temiz suyla karıştırılarak macun kıvamına getirilir. Hazırlanan bu karışım ufalanmadan yoğrulabilir kıvamda yapılır. Bu harç reaksiyon ile ısınmaya başlar ve ısınan harç tıkaç haline getirilerek suyun çıktığı deliğe tek hamlede bastırılır. Tam olarak sertleşmesi beklenir ve el bir süre orada bekletilir. Tekrardan kuru uygulamada olduğu gibi sıvama uygulamada da üzerine daha kalıcı olması adına ISONEM M35 üç kat sürülerek yalıtım tamamlanır.

RENK : Gri

AMBALAJ : 5 kg, 10 kg ve 18 kg PP kovalarda

SARFIYAT : 5 kg: min. 2,5 L boşuk/PP kova,

10 kg: min. 5 L boşluk/PP kova,

18  kg: min. 9 L boşluk/PP kova

DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay
...

Sizden Gelenler

ISONEM M 36 Uygulama Görselleri ISONEM M 36 Uygulama Görselleri ISONEM M 36 Uygulama Görselleri ISONEM M 36 Uygulama Görselleri ISONEM M 36 Uygulama Görselleri ISONEM M 36 Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x