ISONEM MS POLYMER

MS POLYMER

pdf
MS POLYMER 
 
ISONEM MS POLYMER en son teknolojide üretilen, saf halde mükemmel özelliklere sahip bir polimerdir. Kullanıma hazır, UV dirençli, parlak, elastik bir yapıdadır. Teraslarda, çatılarda, balkon ve ıslak hacimlerde , beton, şap, sıva, ahşap, metal yüzeylerde, sprey poliüretan ısı yalıtımı uygulanmış yüzeylerde, dış cephelerde yalıtım malzemesi olarak kullanılır. Hafif yaya trafiğine açıktır. İşçiliği kolay ve süratlidir.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
· İçerik : Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tek komponent
· Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,0 ± 0,10
· pH (25°C) : 7.0 – 9.0
· Viskozite (25°C, mPa.s) : 13000 - 15000
· Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 46 ± 2
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Teras, çatı ve balkonların yalıtımında,
· Dış cephelerde,
· Çatılarda, ahşaplarda,
· Eskiden yapılmış sürme esaslı bitümlü sorunlu yalıtımların üzerinde,
· Asfalt ve beton zeminlerde.

Uygulama Videosu Uygulama Videosu

Yüzey hazırlığı : Zemin sağlam, temiz ve yüklere karşı dayanıklı olmalıdır. Uygulama öncesi tüm yüzeyler yağ, kir ve benzeri her türlü kalıntılardan temizlenmelidir. Yüzeye uygun astar seçimi yan taraftaki tabloya göre yapılır. ISONEM MS Polymer ürününün kendisi astar olarak kullanılacak ise %200 su ile seyreltilir ( 1 kg MS Polymer, 2 kg Su) ve sert bir fırça ile yüzeye yedirilir. Astar uygulaması yapıldıktan sonra en az 1 saat kurumaya bırakılmalıdır. Astar olarak ISONEM Universal Astar ya da ISONEM Anti Rust Astar kullanılacaksa ilgili ürünlerin katalog sayfalarında belirtildiği şekilde astar uygulaması yapılır.

Uygulama şekli : ISONEM MS POLYMER kullanıma hazırdır. Astar uygulanmış yüzeye fırça, rulo veya uygun bir püskürtücü ile iki kat halinde uygulama yapılır. Katlar arası bekleme süresi en az 4 saattir. Mevsim koşullarına uygun olarak ‘’yazlık’’ ve ‘’kışlık’’ olmak üzere iki tipte üretilmektedir. 18 - 40 °C Yazlık uygulama, 5 - 17 °C Kışlık uygulama diye geçer .

 

SARFİYAT : MS Polymer Renkli Uygulama : 1 kg / m² iki kat uygulama
5 kg : Min 5 m² / kova, (iki kat uygulamada)
10 kg : Min 10 m² / kova, (iki kat uygulamada)
18 kg : Min 18 m² / kova, (iki kat uygulamada)
MS Polymer Şeffaf Uygulama : 500 g/m² (iki kat uygulamada)
5 kg : Min 10 m² / kova, (iki kat uygulamada)
10 kg : Min 20 m² / kova, (iki kat uygulamada)
18 kg : Min 36 m² / kova, (iki kat uygulamada)


AMBALAJ : 5 kg,10 kg ve 18 kg PP kova Ambalajlarda.
RENK : İstenilen tüm renklerde üretilebilir.
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.

 

...

Sizden Gelenler

ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri ISONEM MS POLYMER Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x