ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT

FD CONCRETE & ASPHALT PAINT

pdf

ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece dayanıklı yapıda zemin kaplamasıdır. İnsan ve araç trafiğinden etkilenmez, çok hızlı kurur ve işçiliği kolaydır. Yürüme yollarında, asfalt kaplamalarda, otopark ve araç trafiğine maruz kalacak tüm yerlerde kullanıma son derece uygundur. İç ve dış mekânlardaki asfalt, beton ve çimentolu yüzeylerde tozumaz, dekoratif bir yüzey elde etmek için kullanılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
· Yoğunluk (25°C, g/mL): 1,60 ± 0,10
· Viskozite (25°C, mPa.s): 5000 - 6000
· Su aktarım hızı (kg/ m². h ): < 0,1 SINIF W3
· Çekip koparma deneyi yoluyla 
yapışma dayanımı (N/mm²): Rijit sistem trafik yükü olmadan ≥ 1.0 N/mm², trafik yükü ile birlikte 2,0 N/mm²
· Su buharı geçirgenliği (m): 5 ≤ SD ≤ 50 SINIF II
· Çözücü: Organik çözücü 
· Karışım ömrü (23°C): 15 -30 dakika
· Renk: İstenilen tüm renklerde üretilebilir.
· Sarfiyat: 1 - 1,5kg/m² 
· Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: Min. 18 m²/set

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

KULLANIM ALANLARI
• Garajlar ve araç trafiğine maruz park alanlarında.
• Yürüme yollarında, bahçe zeminlerinde.
• Beton veya asfalt yollarda, otopark zeminlerinde

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağdan, kirden, tozdan ve yüzey atıklarından arındırılmalı tamamen kuru ve temiz olmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeylerin temizlenmesi için önceden su ile yıkanması ve kuruması beklenmelidir. Tamir edilecek yerler varsa ürün tüm çatlak ve delikleri dolduracak şekilde kalın uygulanabilir.
Uygulama şekli: ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT kullanıma hazır, iki komponentli bir üründür. Uygulama öncesi B komponent, A komponent içine ilave edilerek bir mikser yardımıyla homojen bir şekilde kovanın içinde karıştırılır ve sonrasında fırça veya uygun bir püskürtücü ile uygulamaya geçilir.

Sarfiyat: 1 - 1,5kg/m² 
Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: Min. 18 m²/set

Ambalaj: 5 kg A komponent + 100g B komponent
10 kg A komponent + 200g B komponent
20 kg A komponent + 400g B komponent
 
Depolama Sıcaklığı: 5 - 35 °C 
Raf Ömrü: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
Depolama Koşulları: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.
 
 
 
 

 

 

 

...

Sizden Gelenler

ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri ISONEM FD CONCRETE & ASPHALT PAINT Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x