ISONEM FLOOR 3D

FLOOR 3D

pdf

Zeminlerde dekoratif ve estetik görünüm sağlar, dar kullanım alanlarında 3 boyutlu resimlerle daha geniş bir görünüm elde etmesini sağlar. Değişik tasarımlı görsellerle zeminlerde sıra dışı tasarımlar elde edilebilir. Solventsiz, epoksi esaslı, şeffaf, iki bileşenli, koruyucu son kattır. Çizilmeye, darbeye, suya ve kimyasallara dayanıklıdır.

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Mutfak, banyo ve lavabo gibi ıslak zeminler,
· Mağaza ve showroomlarda,
· Alışveriş merkezlerinde,
· Salon ve koridorlarda,
· Okullarda ve kreşlerde,
· Otel ve müzelerde,
· Spor salonlarında,
· Ofislerde,
· Restoran ve kafelerde. 

Yüzey hazırlığı: 3D FLOOR uygulaması yapılacak yüzey, uygulama öncesi; yüzey pürüzsüz ve düz bir görünüm elde edecek şekilde düzeltilmelidir. Yapışmaya ters etki yapacak zayıf parçacıklar ve kirlilikler yüzeyden arındırılmalıdır. Uygulamayı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir su kaçağı var ise sorun giderilmeden uygulamaya başlanmamalıdır. ISONEM 3D Floor uygulama öncesi yüzey ISONEM EP Primer ile astarlanmalıdır. 

3 Boyutlu resim serilmesi: Yüzey düzgünlüğü sağlanmış olan zemin üzerine, seçilen 3 boyutlu resim yüzeyde hava kabarcığı olmayacak şekilde serilir.

Karışımın Hazırlanması: ISONEM 3D FLOOR karışım oranına göre kullanıma hazır setler halinde temin edilmektedir. Karışım ömrüne dikkat edilerek uygulama yapılacak kadar karışım hazırlanmalıdır. Karışıma başlamadan önce malzeme sıcaklıklarının (+15°C) - (+25°C) arasında olduğundan emin olunmalıdır. A bileşeni, 300 – 400 devir/dk’lık mekanik karıştırıcı ile 3 - 4 dakika, içerisine hava sürüklemeden iyice karıştırılmalıdır. Daha sonra, B bileşenin tamamı A bileşeni içine boşaltılmalı ve B bileşeninin içinde malzeme kalmadığından emin olunmalıdır. A+B, homojen bir karışım elde edilinceye kadar en az 3 dakika karıştırılmalı ve hazırlanan karışım 40 - 50 dakika içerisinde tüketilmelidir.

Uygulama metodu: Homojen bir şekilde hazırlanan şeffaf karışım, resim üzerine dökülerek fırça, rulo veya uygun bir aparat ile yayılması sağlanır.

RENK: Transparan SARFİYAT: 0,3 - 0,4 kg/m² (Uygulama koşullarına göre değişkendir.)

AMBALAJ: 5 kg set (A Komponent: 3,1 kg, B Komponent: 1,9 teneke kutu)

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM FLOOR 3D Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x