Fizik Kanunlarını Kimya ile Formüle Ettik.
Yalıtım Üzerine Müthiş Ürünler Geliştirdik.
Adına ISONEM dedik. 

ISONEM Boya & Yalıtım Teknolojileri 2004 yılında  İzmir’de kurulmuştur. Halen ITOB Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 alanda 7000 m2 kapalı modern üretim tesisiyle, her biri konusunda uzman ar-ge ekibiyle sektöre yeniliklere öncü bir rol üstlenmiştir. Geliştirdiğimiz ısı, ses, yangın, su yalıtım ve özel kimyasal ürünler ile savunma, enerji, tarım, endüstriyel alanlarda Inovatif ürünlerle gelecekte insanlığın ve dünyanın faydalanması adına kullanımına sunduk.

Kuruluşumuzun ilk yıllarından bu yana yüksek teknolojiyi kullanarak her aşamada sürdürülebilir kaliteyi kendimize ilke edinerek yurtiçi ve yurtdışı başarılarımızla adımızdan söz ettirmeyi başardık.

Başta Çin, Kore, Amerika olmak üzere 100’e yakın ülkeye ihraacat yaparak Türk markasını Avrupa, Afrika ve uzak doğuda alanında tüm dünyanın yakından tanıdığı bir Türk firması ve markası haline getirdik.

Ticari ve sektörel başarımızın yanı sıra çevreye göstermiş olduğumuz duyarlılıkla ürünlerinde asla biosidal hammedeler kullanmayıp, bu günün dünyasının yarının insanları için bize emanet olduğu bilincinde olduk.

Isonem olarak misyonumuz üzerinde çalıştığımız elektrik üreten dış cephe boyalar, karbondioksiti oksijene çeviren boyalar ve birçok yenilikçi ürün ile insanlığa doğayı koruyarak daha yaşanası bir dünya sunmaktır.

   

Kubilay KURT
Yön. Kur. Başk.

x