ISONEM ANTI-STAIN

ANTI-STAIN

pdf

Uygulandığı her türlü gözenekli ve emici yüzeylerde, yüksek kir tutma direnci sayesinde uzun süreli temizlik ve koruma sağlar, yüzeyler ilk günkü görünümünü kir ve leke tutmadan uzun süre korur. Su bazlı ve tek komponent olan ISONEM ANTI-STAIN şeffaftır, uygulandığı yüzeyde film oluşturmayan yapısı ile yüzeyin görüntüsünü bozmaz. Kir parçacıkları cephe yüzeyine yapışamaz ve yüzey su ile, özellikle zahmetsizce yağmur suyu ile, kirden kolayca arındırılır. İç ve dış mekânlarda kısa sürede uygulanır, UV ışınlarından etkilenmez, ekonomik ve uzun ömürlüdür. Boyalı ve boyasız, dik ve yatay her türlü yüzeye uygulanabilen ISONEM ANTI-STAIN için yalnızca yüzeyin emici olması yeterlidir. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yoğunluk (25°C, g/mL): 1,00 ± 0,10

pH (25°C): 8.0 – 11.0

Viskozite (25°C, mPa.s): 0 - 500

Çözücü: Su

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Her türlü sıva, beton, gaz beton, şap gibi emici yüzeyler ve yine emici yüzeye sahip boyalı yüzeylere uygulanır.

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyde çatlak veya kalkan parçalar varsa bunlar tamir edilmeli, uygulama yapılacak alan yağ, kir, toz vb. kirliliklerden arındırılmalıdır. Uygulama yapılacak yüzey eğer yıkanmış ise kurumaya bırakılmalı ve yüzey kuruduktan sonra uygulama yapılmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeylerin emici olması gereklidir, emici olmayan yüzeyler için uygun değildir.

Uygulama Metodu: ISONEM ANTI-STAIN bidonunda iyice çalkalanarak karıştırılır. Daha sonra plastik bir kovaya dökülerek hazırlanan yüzeye bir fırça yardımıyla iyice yedirilir.

SARFİYAT: 50 – 100 mL/m² (Tek kat uygulama

BOYANABİLEN (KAPLANABİLEN) ALAN 

10-20 m²/1 L bidon, 50-100 m²/5 L bidon, 

100-200 m²/10 L bidon

RENK: Şeffaf

AMBALAJ ŞEKLİ: 1, 5 ve 10 L PE bidon

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda depolayınız. Ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

Bu ürünü paylaş:
x