ISONEM ISO-FIX

ISO-FIX

ISO-FIX KAYNAK MACUNU, kuru yüzeylerdeki her türlü onarım için hızlı çözüm sağlayan kuvvetli yapıştırıcı macundur. Çatlak ve deliklerin kapatılmasında, sızıntıların kesilmesinde ve her türlü yüzeysel hasarın onarılmasında ayrıca birbiri ile benzer ve benzer özellikte olmayan parçaların yapıştırılmasında etkilidir. Uygulama sonrası tam kürünü almış malzeme delinebilir, zımparalanabilir ve astar kullanmaksızın boyanabilir özelliktedir. Metal, ahşap, mermer, seramik, cam, sert plastik, tuğla, beton vb. malzemelere üstün aderans sağlar.

Teknik Özellikler

Yoğunluk A komp. (25°C, g/mL) : Uygulanmaz (N/A)

pH (25°C) : Uygulanmaz (N/A)

Viskozite A komp. (25°C, mPa.s) : Uygulanmaz (N/A)

Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : Uygulanmaz (N/A

Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3

Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : 10,0 N/mm²

Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤  SD ≤ 50 SINIF II

Dokunma kuruması : 1 saat

Tam kuruma : 2 saat

Karışım ömrü (23°C) : 30 - 40 dakika

Çözücü : Organik çözücü

Yangın sınıfı : C fl S1

Renk : Mavi

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Su, akaryakıt tankları ve tesisat sızıntılarının giderilmesinde. Havuz ve akvaryum gibi ortamların onarımında, Güneş enerji sistemlerinin onarılmasında. Sanayi ve otomotiv sektöründeki her türlü onarımda, deliklerin doldurulmasında ve eğilmiş yüzeylerin düzeltilmesinde. Aklınıza gelebilecek daha birçok onarım için kullanılmaktadır.

Yüzey hazırlığı

Uygulanacak yüzeyler her türlü yağdan, kirden, tozdan ve yüzey atıklarından arındırılmalı tamamen kuru ve temiz olmalıdır.

Karışımın hazırlanması: Öncelikle solventsiz yapıştırıcının (A Komponent) kutusu açılır ve ihtiyaç olacak kadar malzeme bir bıçak yardımıyla kesilerek alınır. Daha sonra içine sertleştiricisi (B Komponent) ağırlıkça aynı oranda alınarak elle yoğurularak iyice karıştırılır. Malzemenin belirtilen karışım oranında karıştırılması çok önemlidir. Elle karıştırma işlemi sırasında eldiven giyilmesi gerekmektedir.

Uygulama metodu: Hazırlanan karışım uygulanacak bölgeye elle yapıştırılarak uygulanır.

 

ÖNEMLİ

Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır. A ve B komponent karıştırıldıktan sonra 30-40 dakika içerisinde tüketilmelidir (23°C). Daha düşük sıcaklıklarda karışım ömrü uzar ve daha yüksek sıcaklıklarda karışım ömrü kısalır.

Ambalaj & Depolama

Ambalaj : 40 gr set (A Komponent: 20gr , B Komponent:20 gr)

Depolama sıcaklığı (°C) : 5 - 35 °C 

Raf ömrü : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

Depolama koşulları : Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.

 

Sağlık ve Güvenlik Bilgileri

Kimyasal ürünlerin güvenli kullanımı, depolanması ve atılması hakkında bilgi ve tavsiye için, kullanıcılar, fiziksel, ekolojik, toksikolojik ve güvenlikle ilgili diğer verileri içeren en son Güvenlik Bilgi Formuna başvurmalıdır.

...

Sizden Gelenler

Bu ürünü paylaş:
x