ISONEM WRITE & ERASE VARNISH

WRITE & ERASE VARNISH

pdf

Yaz & Sil Vernik

YAZ & SİL VERNİK, istediğiniz yüzeyi marker kalemlerle yazı tahtası alanı olarak kullanmanıza imkân veren su bazlı iki bileşenli verniktir. Şeffaf yapısı sayesinde duvarlarınıza, sıralarınıza, kapılarınıza, dolaplarınıza, toplantı salonlarınıza vb. her yere uygulandığında yüzeyin rengini değiştirmeden yazılabilir silinebilir formata dönüştürür. Doğa dostudur, VOC ve solvent içermez, uygulaması son derece basittir. ISONEM WRITE & ERASE VARNISH uygulanmış yüzeylerden graffiti, boya ve lekeler kolayca çıkarılabilecektir. Bu kadar kolay temizlik sağlayan, kaplamaya zarar vermeden yüzeyi tekrar tekrar temizleme fırsatı veren başka bir sistem yoktur.
 
Teknik Özellikleri
 
Yoğunluk A komp. (25°C, g/mL) : 1,00 ± 0,10
pH (25°C) : 7,0 - 9,0
Viskozite A komp. (25°C, mPa.s) : 0 - 500
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : Uygulanmaz (N/A)
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Rijit sistem trafik yükü olmadan ≥ 1.0 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤ SD ≤ 50 SINIF II
Dokunma kuruması : 3 saat
Tam kuruma : 3 gün
Karışım ömrü (23°C) : 50 - 60 dakika
Çözücü : Su
Yangın sınıfı : B S1 d0
Renk : Şeffaf 
 
 
 
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Okul ve sınıfların duvarları, sıra ve masaları
· Toplantı odalarının, eğitim ve seminer salonlarının duvarları,
· Ofis çalışma odalarının duvarları,
· Yol duvarları,
· Evler, oteller, konferans salonlarının duvarları,

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağdan, kirden, tozdan ve yüzey atıklarından arındırılmalı tamamen kuru ve temiz olmalıdır.

Karışımın hazırlanması: ISONEM WRITE & ERASE VARNISH karışım oranına göre kullanıma hazır setler halinde temin edilmektedir. Karışım ömrüne dikkat edilerek uygulama yapılacak kadar karışım hazırlanmalıdır. Karışıma başlamadan önce malzeme sıcaklıklarının 15 - 25°C arasında olduğundan emin olunmalıdır.

 

 

 

A bileşeni, 300 - 400 devir/dk’lık mekanik karıştırıcı ile 3 - 4 dakika, içerisine hava sürüklemeden iyice karıştırılmalıdır. Daha sonra B bileşenin tamamı A bileşeni içine boşaltılmalı ve B bileşeninin içinde malzeme kalmadığından emin olunmalıdır. A+B homojen bir karışım elde edilinceye kadar en az 3 dakika karıştırılmalı ve hazırlanan karışım 50 – 60 dakika içerisinde tüketilmelidir.

 

Uygulama metodu: ISONEM WRITE & ERASE VARNISH istenilen kalınlık elde edilecek şekilde fırça veya rulo yardımı ile uygulanmalıdır, 2 veya 3 Kat olarak uygulanmalıdır, her kat için yaklaşık 6 - 8 saat beklenmelidir. Yazma/silmeye başlamadan önce en az 3 gün beklenilmesi gerekmektedir. Yazı/çizimler tahta silgisi ile silinebilir. Çıkmayan lekelerin ıslak bez ile temizlenmesi gerekir, başka temizlik malzemesi (deterjan, çamaşır suyu, vs.) kullanılmamalıdır.

SARFİYAT : 0,2 - 0,3 kg/m² (İki kat uygulama), min 5 - 6 m²/set
RENK : Şeffaf
AMBALAJ :1,5 kg set - (A Bileşen: 1 kg, B Bileşen: 0,5 kg)
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanımauygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamlarda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız

 

...

Sizden Gelenler

ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri ISONEM WRITE & ERASE VARNISH Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x