ISONEM BD

BD

pdf

Uygulandığı yüzeyde film oluşturmadan zemine ya da derzlere emprenye olup tam koruma sağlayarak yalıtım yapar. Şeffaftır yüzeyin görüntüsünü bozmaz, parlaklık vermez. Nefes alır, U.V den, güneş ışınlarından etkilenmez, yanmaz. İç ve dış mekanlarda kısa sürede uygulanır. İşçiliği kolaydır, ekonomik ve uzun ömürlüdür. Her türlü kaplaması bitmiş, emici olan ve su yalıtım sorunu bulunan yüzeylere uygulanabilir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yoğunluk (25°C, g/mL): 1.00 ± 0.10

pH (25°C): 7.0 – 9.0

Viskozite (25°C, mPa.s): 0 - 500

Çözücü: Su
 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

Her türlü sıva, beton, gaz beton, şap gibi emici yüzeylere uygulanır. Yalnızca mermer, granit, fayans, seramik, cam, metal, plastik gibi emici olmayan yüzeyler ile dik emici yüzeylerde uygulanmaz.

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyde çatlak veya kalkan parçalar varsa bunlar tamir edilmeli, zemin yağ, kir, toz vb. kirliliklerden arındırılmalıdır. Derzler aşınmış ise derz dolguları yenilenmeli, kalkan ya da yerinden oynayan kaplamalar kaldırılarak yeniden sağlamlaştırılmalıdır. Mastik ve silikon uygulamaları eskimiş ya da yok olmuş ise bunlar da tamir edilmeli ve yüzey eksiksiz yalıtım uygulamasına hazır hale getirilmelidir. Zemin eğer yıkanmış ise mutlaka kurumaya bırakılmalı ve zemin kuruduktan sonra uygulama yapılmalıdır.
Uygulama şekli: ISONEM BD bidonunda iyice çalkalanarak karıştırılır. Daha sonra plastik bir kovaya dökülerek hazırlanan yüzeye bir fırça yardımıyla iyice yedirilir. ISONEM BD seramik, mermer vs. gibi sırlı yüzeyde emilmediği için kuruyunca leke yapması nedeniyle önerilmemektedir. Bu nedenle, özellikle derzlere dikkatlice sürülür. Sürülen yüzey bir saat kurumaya bırakılır. Bir saat sonra nemli bir bez ile emilmeyen yüzeylerde kalan malzeme artığı temizlenir. Temizleme işlemi mutlaka nemli bezle yapılmalıdır ve deterjan türü şeyler kullanılmamalıdır. İkinci kat uygulama maksimum bir saat içerisinde ilk kat uygulama kurumadan yaş üstü yaş aynı işlemler tekrarlanarak yeniden yapılır ve bir saat sonra nemli bezle seramik ve mermerlerin üzeri silinerek ikinci ve son kat uygulama bitirilir.

SARFİYAT: 200 mL/m² (iki kat uygulama)

BOYANABİLEN (KAPLANABİLEN) ALAN: Min. 25 m² /1 bidon.

RENK: Şeffaf

AMBALAJ ŞEKLİ: 5 L PE bidon.

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda depolayınız. Ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri ISONEM BD Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x