ISONEM M 03

M 03

pdf

Su Geçirimsiz Elastik Tamir Harcı

Elastik, sızdırmaz, çatlamaz, yapışma mukavemeti yüksek çimento esaslı tamir harcıdır. Polimer ve elyaf katkılarıyla modifiye edilmiştir. İç gerilimi düşük ve kalın uygulamalarda son derece mukavemetli bir tamir harcıdır. Beton tamiratlarında, su yalıtım öncesi zemin hazırlığında, tij deliklerinin kapatılmasında ve pahlarda kullanılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

· Basınç dayanımı (Mpa): ≥ 10, SINIF R1
· Klorür iyonu içeriği (%): ≤ 0,05
· Yapıştırma suretiyle oluşmuş bağ (Mpa): ≥ 0,8
· Çözücü: Su

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
  • Su yalıtımı öncesi yüzey tamiratlarında,
  • Beton, sıva ve şap tamiratlarında,
  • Segregasyon ve tij deliklerinin doldurulmasında,
  • Pah yapımında ve tamiratlarda kullanılır.

Yüzey hazırlığı : Uygulama yapılacak yüzeyler temiz olmalı ve önceden nemlendirilmelidir. Yüzeyde serbest parçacıklar, yağ, kir, çamur gibi aderansı azaltan etkenler varsa bunlar yok edilmelidir. Tamirat yapılacak çatlak ya da segregasyonlar en az 2 cm derinlikte çukur açılmalıdır. Uygulama yapılmadan önce aderans zorluğu olabilecek emici yüzeylere uygulamadan önce ISONEM D10 LATEX (200 mL/m²) sürülmesini tavsiye ederiz. Lateks uygulanmış yüzeyler kurumaya yakın ve hafif yapışkan iken üzerine ISONEM M 03 uygulaması yapılmalıdır.

Uygulama şekli : ISONEM M03 elastik harç (20 kg) ile 4 L temiz su bir plastik kapta 400 devir bir karıştırıcıyla homojen bir şekilde karıştırılır. Şayet karıştırma işlemi elle yapılacaksa daha küçük parçalar halinde yapılmalıdır. ISONEM M 03 elastik harcın yapışma aderansını ve su geçirimsizliğini arttırmak için içerisine ISONEM D10 LATEX katılabilir. Bu oran 20 kg ISONEM M03 İçerisine 1 L ISONEM D10 LATEX katılarak ve 3 L su ilave edilerek yapılabilir. Karışım malayla ya da püskürtme yöntemiyle yüzeye uygulanır. Çok sıcak ve çok soğuk havalarda uygulamalara dikkat edilmeli ve aşırı sıcaklarda yapılan uygulamalarda belli aralıklarla yüzey nemlendirilmelidir.

 

RENK : Gri
SARFİYAT : 20 kg/m² (1 cm sıva için)
                    1 kg/500 mL boşluk için
AMBALAJ : 20 kg kraft torba
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM M 03 Uygulama Görselleri ISONEM M 03 Uygulama Görselleri ISONEM M 03 Uygulama Görselleri ISONEM M 03 Uygulama Görselleri ISONEM M 03 Uygulama Görselleri ISONEM M 03 Uygulama Görselleri ISONEM M 03 Uygulama Görselleri ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x