ISONEM M 03
DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORUM

ISONEM M 03

Su Geçirimsiz Elastik Tamir Harcı
 

Elastik, sızdırmaz, çatlamaz, yapışma mukavemeti yüksek çimento esaslı tamir harcıdır. Polimer ve elyaf katkılarıyla modifiye edilmiştir. İç gerilimi düşük ve kalın uygulamalarda son derece mukavemetli bir tamir harcıdır. Beton tamiratlarında, su yalıtım öncesi zemin hazırlığında, tij deliklerinin kapatılmasında ve pahlarda kullanılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 İçerik : Çimento esaslı

 Basınç dayanımı (Mpa): ≥ 10, SINIF R1

 Yapıştırma suretiyle oluşmuş bağ (Mpa): ≥ 0,8

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ
Kullanım AlanlarıKullanım Alanları
  • Su yalıtımı öncesi yüzey tamiratlarında,
  • Beton, sıva ve şap tamiratlarında,
  • Segregasyon ve tij deliklerinin doldurulmasında,
  • Pah yapımında ve tamiratlarda kullanılır.
Uygulama ŞekliUygulama Şekli

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyler temiz olmalı ve önceden nemlendirilmelidir. Yüzeyde serbest parçacıklar, yağ, kir, çamur gibi aderansı azaltan etkenler varsa bunlar yok edilmelidir. Tamirat yapılacak çatlak ya da segregasyonlar en az 2 cm derinlikte çukur açılmalıdır. Uygulama yapılmadan önce yüzeyde kir, pas, metal vs gibi çıkması mümkün olmayan ya da aderans zorluğu olabilecek yüzeylere uygulamadan önce ISONEM D10 LATEKS (200 ml/m²) sürülmesini tavsiye ederiz. Lateks uygulanmış yüzeyler kurumaya yakın ve hafif yapışkan iken üzerine ISONEM M 03 uygulaması yapılmalıdır

Uygulama şekli: ISONEM M03 elastik harç (20 kg) ile 4 lt temiz su bir plastik kapta 400 devir bir karıştırıcıyla homojen bir şekilde karıştırılır. Şayet karıştırma işlemi elle yapılacaksa daha küçük parçalar halinde yapılmalıdır. ISONEM M 03 elastik harcın yapışma aderansını ve su geçirimsizliğini arttırmak için içerisine ISONEM D10 LATEKS katılabilir. Bu oran bir torba ISONEM M03 (20kg) İçerisine 1kg ISONEM D10 LATEKS katılarak ve 3 lt su ilave edilerek yapılabilir. Karışım malayla ya da püskürtme yöntemiyle yüzeye uygulanır. Çok sıcak ve çok soğuk havalarda uygulamalara dikkat edilmeli ve aşırı sıcaklarda yapılan uygulamalar belli aralıklarla yüzey nemlendirilmelidir.  

Sarfiyat ve Öneri

RENK: Gri

SARFİYAT: 1 cm kalınlıkta sıva için 20 kg/m , dolgu olarak 500 ml boşluk için 1 kg 1 cm kalınlıkta sıva için Min 1 m² /1 kraft torba, Dolgu olarak 10 lt. boşluk için Min 20 kg / (1 kraft torba)

AMBALAJ: 20 kg kraft torba

DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay.

Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
ISONEM M 03 Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş: