ISONEM M 35

M 35

pdf

Süper Kristalize Sızdırmaz Su Yalıtım Malzemesi

Tek bileşenli çimento esaslı süper kristalize su yalıtım ürünüdür. Beton yüzeylere hem negatif hem de pozitif taraftan uygulanarak derinlemesine yalıtım sağlar, uygulandığı yüzeyde içerisindeki süper jeller sayesinde kireç partikülleriyle tepkimeye girerek kristaller üretir ve betonun yapısına derinlemesine işler. Yeni beton yüzeylere uygulanabilir. Uygulandığı yüzeyde hidratasyon sürecini yavaşlatır ve rötre çatlağı oluşumunu azaltır. Su yalıtımının yanı sıra betonu korozyona ve seyreltik kimyasallara karşı korur.

 

 TEKNİK ÖZELLİKLER

· Içerik : Çimento esaslı, polimer modifiyeli

· pH (25°C) : 12.0 - 13.0

 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

 

  • Yatay/düşey zemin ve duvarların içten ya da dıştan su yalıtımında
  • Su deposu, atık su ve diğer su depolarında
  • Deniz suyuna maruz kalan beton yüzeylerde
  • Bodrum kat ve toprak altı temel yalıtımlarında
  • Temel perde duvarlarının içten ya da dıştan yalıtımında
  • Sulama kanalları ve tünel ya da baraj yapılarında

 

 

  

 

  

 

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyler önceden nemlendirilmelidir. Nemlendirme işlemi uygulamaya başlamadan 2 saat önce yüzeyi doyuruncaya kadar yapılır. Yüzey önceden nemli ya da ıslak ise bu işleme gerek kalmaz. Uygulama yapılacak yüzeyler serbest parçacıklardan yağ, kir, çamur gibi yabancı maddelerden arındırılmalıdır. Segregasyon ve beton bozuklukları ve tij delikleri var ise bunlar önceden ISONEM D 10 LATEX sürülerek ISONEM M 03 Elastik Tamir Harcı ile tamir edilmelidir. Dilatasyonlar önceden ISONEM A4 elastik dolgu ile doldurulmalıdır. Yüzey hazır hale geldikten sonra karışım hazırlanmalıdır.

Karışımın Hazırlanması: 7 L temiz su uygun bir kaba dökülür. Devamlı karışım yapılırken ISONEM M35 (20 kg) yavaş yavaş dökülerek karıştırma işlemine 5 dk devam edilmelidir. Karıştırma işlemi mümkünse 400 devir bir matkap ve karıştırıcı ile yapılmalıdır. Karıştırma işlemi bittiğinde homojen fırça ile sürülebilir boya kıvamında bir harç olur.

Uygulama Şekli: Uygulama bir fırça yardımıyla katlar arasında 4 saat bekleyerek üç kat halinde uygulanır. Uygulama her katta zıt yönlerde sürülmelidir. Yüzey üç kat uygulama yapıldığında tama men kapatmalıdır. Uygulama don ve aşırı sıcaklıklarda yapılmamalı, yazın serin ortamlarda akşam ya da sabah saatlerinde yapılmalıdır. Soğuk bölgelerde don oluşuyorsa zemin ya da duvar sıcak su ile önceden sulanmalıdır. Uygulama yapılan yüzeyler eğer arkadan sıva işlemi yapılmayacak ve açıkta kalacak ise 48 saat aralıklarla nemlendirilmelidir. Bu işlem kür sürecini hızlandırır ve daha başarılı yalıtım sağlar.

SARFİYAT : 2 - 3 kg/m² , 6 - 10 m²/ 1 kova

AMBALAJ : 20 kg kraft torba

RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI : 5 - 35 °C Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri ISONEM M 35 Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x