ISONEM SB SUPER BILESEN

SB SUPER BILESEN

pdf

SB Süper Bileşen

SB SÜPER BİLEŞEN, Özel mineral dolgu ve polymer bileşenlerinden oluşan, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece dayanıklı bir yalıtım kaplamasıdır. ISONEM SB SÜPER BİLEŞEN yapısı gereği diğer yalıtım malzemelerinin aksine aşınmaz. Bu yüzden üzerinde gezilen beton çatılarda, teraslarda, yürüme yollarında, asfalt kaplamalarda kullanımına son derece uygundur. Güneşten, kardan, yağmurdan, sudan etkilenmez.İstenildiği takdirde üzerine her türlü seramik mermer vb. kaplama yapılabilir. Ekonomik ve uzun ömürlüdür. İnsan sağlığına zararı yoktur.

TEKNİK ÖZELLİKLER
· İçerik : Su bazlı, akrilik esaslı, tek komponent
· Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,40 ± 0,10
· pH (25°C) : 7.0 – 9.0
· Viskozite (25°C, mPa.s) : 9000 - 12000
· Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 74 ± 2 

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Beton teras ve çatı yalıtımlarında,
· Islak hacim yalıtımlarında,
· Beton yol, park ve bahçelerde,
· Gizli dere, oluk ve saçaklarda.

Uygulama Videosu Uygulama Videosu

Yüzey hazırlığı : Öncelikle uygulama yapılacak yüzey toz, kir ve yağdan arındırılır. Tamir gerektiren yerler var ise önceden ISONEM M03 ELASTİK TAMİR HARCI veya ISONEM MS MORTAR AKRİLİK TAMİR HARCI ile tamir edilir. 

Uygulama şekli : ISONEM SB SÜPER BİLEŞEN kullanıma hazırdır. Mevsim koşullarına uygun olarak ‘’yazlık’’ veya ‘’kışlık’’ olan ürün seçilmelidir.18 - 40 °C Yazlık uygulama, 5-17 °C kışlık uygulama içindir. Uygulama öncesi emici yüzeyler (1:7 Oranında su ile seyreltilmis - 1 Kısım Astar, 7 Kısım Su) ISONEM UNIVERSAL ASTAR ile astarlanmalıdır. Daha sonra astar 4 saat kurumaya bırakılır.Bir mikser yardımıyla homojen bir şekilde 5 dakika kovanın içinde karıştırılır. Karışım hazır hale getirildikten sonra yüzeye ISONEM SB SÜPER BİLEŞEEN fırça ile birbirine dik iki kat halinde sürülür. Katlar arasında en az 4 saat beklenmelidir.

SARFİYAT: 1 kg/m² (2 kat uygulama)

5 kg: Min 5 m² /1 kova, 10 kg: Min 10 m² /1 kova, 18 kg: Min 18 m² /1 kova

RENKLER: İstenilen her renkte.

AMBALAJ ŞEKLİ: 5 kg, 10 kg ve 18 kg PP kovalarda

RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.

...

Sizden Gelenler

ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri ISONEM SB SUPER BILESEN Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x