ISONEM METALLIC FLOOR

METALLIC FLOOR

pdf

Metalik Zemin Kaplama
 

ISONEM METALLIC FLOOR, iki bileşenli, yansıtmalı pigmentler ve estetik efektler sayesinde eşsiz dekoratif görüntü sağlayan düşük viskoziteli, solventsiz, kendinden yayılan, çok amaçlı iç mekan zemin kaplama malzemesidir. Uygulaması kolaydır, parlak metalik görünümlü bir yüzey sağlar, su geçirimsiz ve hijyeniktir, temizliği kolaydır. Mekanik yüklere, aşınmaya ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Her türlü beton, seramik, mermer, mozaik, çelik, cam, vb tüm iç mekan yüzeylerde kullanıma uygundur.

 

ÖZELLİKLERİ

· Dekoratiftir ve parlak bir yüzey sağlar.
· Sürtünme, darbeye ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Temizlenmesi kolay ve pratiktir.
· Hızlı ve kolay uygulanabilir, bakımı kolaydır. Yüksek yapışma özelliğine sahiptir.
· Solvent içermez. Mükemmel penetrasyon özelliği vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yoğunluk A komp. (25°C, g/mL) : 1,10 ± 0,10
pH (25°C) : Uygulanmaz (N/A)
Viskozite A komp. (25°C, mPa.s) : 1500 - 3500
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : Uygulanmaz (N/A)
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Rijit sistem trafik yükü olmadan ≥ 1.0 N/mm², trafik yükü ile birlikte 2,0 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤  SD ≤ 50 SINIF II
Dokunma kuruması : 8 - 10 saat
Tam kuruma : 7 gün
Karışım ömrü (23°C) : 30 - 40 dakika
Çözücü : Organik çözücü
Yangın sınıfı : C fl S1
 
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Showroomlarda, ofislerde, evlerde, avm ortak alanlarda, mağazalarda
· Her türlü seramik, beton, mermer, mozaik,  çelik  yüzeylere,
· Laboratuvarlar, gıda, kimya ve ilaç endüstrisinde

SADECE İÇ MEKANLARDA KULLANIMA UYGUNDUR.

 

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağdan, kirden, tozdan ve yüzey atıklarından arındırılmalı, kuru ve temiz olmalıdır. ISONEM METALLIC FLOOR uygulaması öncesi yüzeyler uygulama zeminine bağlı olarak yandaki tabloda belirtilen ISONEM EP PRIMER ya da ISONEM ANTI RUST ASTAR ile astarlanmalıdır.

Karışımın hazırlanması: ISONEM METALLIC FLOOR karış­ım oranına göre kullanıma hazır setler halinde temin edilmektedir. Karı­şım ömrüne dikkat edilerek uygulama yapılacak kadar karış­ım hazırlanmalıdır. Karı­şıma ba­lamadan önce malzeme sıcaklıklarının 15 ile 25°C arasında olduğundan emin olunmalıdır. A bileş­eni 300 - 400 devir/dk’lık mekanik karıştırıcı ile 3 - 4 dakika içerisine hava sürüklemeden iyice karıştırılmalıdır. Daha sonra, B bileş­enin tamamı A bile­şeni içine boş­altılmalı ve B bileşeninin içinde malzeme kalmadığından emin olunmalıdır. A+B, homojen bir karış­ım elde edilinceye kadar en az 3 dakika karı­ştırılmalı ve hazırlanan karış­ım 30 - 40 dakika içerisinde tüketilmelidir.

Uygulama metodu: Karı­şım hazırlanan yüzeye fırça veya rulo yardımı ile yaydırarak uygulanmalıdır. Eğer kalınlık isteniyorsa ikinci kat uygulama ilk katın yüzey kuruması gerçekleştikten sonra yapılmalıdır. Metal efektin daha fazla oluşması ve dekoratif görüntü için ürün uygulamasından yaklaşık 1-2 saat sonra (Kurumaya yakın ­ekil alabilecek kıvamda iken) sünger, rulo, epoksi rulo, kelebek rulo vb. aparatlar ile istenilen metalik yansımalar verilebilir. Sert kuruma süresi 18- 24 saati bulur. Tam sertleşme ve fiziksel, kimyasal dayanıma 7 günde geçer.

AMBALAJ : 2,5 KG SET   -  5 KG SET 
RENK : Metallic Floor Renk Kartelası.
SARFİYAT : 0,6 - 1,0 kg/m²  5 - 8 m²/5 kg set, 2,5 - 4 m²/2,5 kg set
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.

 

...

Sizden Gelenler

ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x