ISONEM METALLIC FLOOR

METALLIC FLOOR

pdf

Metalik Zemin Kaplama
 

ISONEM METALLIC FLOOR iki bileşenli, yansıtmalı pigmentler ve estetik efektler sayesinde eşsiz dekoratif görüntü sağlayan düşük viskoziteli, solventsiz, kendinden yayılan, çok amaçlı iç mekan zemin kaplama malzemesidir. Uygulaması kolaydır, parlak metalik görünümlü bir yüzey sağlar, su geçirimsiz ve hijyeniktir, temizliği kolaydır. Mekanik yüklere, aşınmaya ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Her türlü beton, seramik, mermer, mozaik,  çelik, cam, vb tüm iç mekan yüzeylerde kullanıma uygundur.

 

ÖZELLİKLERİ

· Dekoratiftir ve parlak bir yüzey sağlar.
· Sürtünme, darbeye ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Temizlenmesi kolay ve pratiktir.
· Hızlı ve kolay uygulanabilir, bakımı kolaydır. Yüksek yapışma özelliğine sahiptir.
· Solvent içermez. Mükemmel penetrasyon özelliği vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

· Ürün Yapısı : Çift komponentlidir, A Bileşen Sıvı Metalik görünümlü Reçine esaslı, B Bileşen Sertleştiricidir. Solventsizdir.
· Dokunma Kuruma Süresi (20°C) : 8 - 10 saat
· Karışım Oranı : 3,2 kg A komponent + 1,8 kg B komponent
· Karışım ömrü (23°C, dakika) : 30 - 40

 
ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Showroomlarda, ofislerde, evlerde, avm ortak alanlarda, mağazalarda
· Her türlü seramik, beton, mermer, mozaik,  çelik  yüzeylere,
· Laboratuvarlar, gıda, kimya ve ilaç endüstrisinde

SADECE İÇ MEKANLARDA KULLANIMA UYGUNDUR.

 

Yüzey Hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağdan, kirden, tozdan ve yüzey atıklarından arındırılmalı, kuru ve temiz olmalıdır. ISONEM METALLIC FLOOR uygulaması öncesi yüzeyler uygulama zeminine bağlı olarak yandaki tabloda belirtilen ISONEM EP PRIMER ya da ISONEM ANTI RUST ASTAR ile astarlanmalıdır.

Karışımın hazırlanması: ISONEM METALLIC FLOOR karışım oranına göre kullanıma hazır setler halinde temin edilmektedir. Karışım ömrüne dikkat edilerek uygulama yapılacak kadar karışım hazırlanmalıdır. Karışıma başlamadan önce malzeme sıcaklıklarının 15 ile 25°C arasında olduğundan emin olunmalıdır. A bileşeni 300 - 400 devir/dk’lık mekanik karıştırıcı ile 3 - 4 dakika içerisine hava sürüklemeden iyice karıştırılmalıdır. Daha sonra, B bileşenin tamamı A bileşeni içine boşaltılmalı ve B bileşeninin içinde malzeme kalmadığından emin olunmalıdır. A+B, homojen bir karışım elde edilinceye kadar en az 3 dakika karıştırılmalı ve hazırlanan karışım 30 – 40 dakika içerisinde tüketilmelidir. 

Uygulama şekli: Karışım hazırlanan yüzeye fırça veya rulo yardımı ile yaydırarak uygulanmalıdır. Eğer kalınlık isteniyorsa ikinci kat uygulama ilk katın yüzey kuruması gerçekleştikten sonra yapılmalıdır. Metal efektin daha fazla oluşması ve dekoratif görüntü için ürün uygulamasından yaklaşık 1-2 saat sonra (Kurumaya yakın şekil alabilecek kıvamda iken) sünger, rulo, epoksi rulo, kelebek rulo vb. aparatlar ile istenilen metalik yansımalar verilebilir . Sert kuruma süresi 18- 24 saati bulur. Tam sertleşme ve fiziksel, kimyasal dayanıma 7 günde geçer.

AMBALAJ : 2,5 KG SET   -  5 KG SET 
RENK : Metallic Floor Renk Kartelası.
SARFİYAT : 0,6 - 1,0 kg/m²,  5 - 8 m²/set (5 KG SET)
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.

 

 
...

Sizden Gelenler

ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri ISONEM METALLIC FLOOR Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x