ISONEM STREET PAINT

STREET PAINT

pdf

Renkli Asfalt Boyası
 

ISONEM STREET PAINT, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece dayanıklı, akrilik esaslı esnek yapıda zemin kaplamasıdır. Su bazlı ve tek komponentli olan ISONEM STREET PAINT istenilen renkte üretilebilir, insan ve araç trafiğinden etkilenmez, hızlı kurur ve işçiliği kolaydır. Yürüme yollarında, asfalt kaplamalarda, tenis kortlarında spor alanlarında kullanıma son derece uygundur. İç ve dış mekânlardaki asfalt, beton ve çimentolu yüzeylerde tozumaz, dekoratif bir yüzey elde etmek için kullanılır. 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1,40 ± 0,10
pH (25°C) : 7.0 – 9.0
Viskozite (25°C, mPa.s) : 9500 - 12500
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 75± 2

ÜRÜN BELGELERİÜRÜN BELGELERİ

· Garajlar ve hafif trafiğe maruz park alanlarında,
· Yürüme yollarında, bahçe zeminlerinde,
· Beton veya asfalt yollarda, otopark zeminlerinde,
· Tenis kortları, basketbol, voleybol saha zeminlerinde,
· Oyun ve eğlence alanlarında.

Yüzey hazırlığı : Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağdan, kirden, tozdan ve yüzey atıklarından arındırılmalı tamamen kuru ve temiz olmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeylerin temizlenmesi için önceden su ile yıkanması ve kuruması beklenmelidir. Yüzeyde varsa tamir edilecek yerler ISONEM MS MORTAR ile tek seferde en fazla 5 mm kalınlıkta uygulanarak tamir edilmelidir. Uygulama yapılacak tüm yüzeyler önceden ISONEM UNIVERSAL ASTAR (1:7 Oranında su ile seyreltilmiş - 1 Kısım Astar, 7 Kısım Su) aderans arttırıcı ile astarlanmalı ve minimum 4 saat sonra ISONEM STREET PAINT uygulamasına geçilmelidir.
 
Uygulama şekli : ISONEM STREET PAINT kullanıma hazırdır. Bir mikser yardımıyla homojen bir şekilde 5 dakika kovanın içinde karıştırılır ve sonrasında fırça, rulo veya uygun bir püskürtücü ile iki kat halinde, katlar arası 4 saat ara ile uygulanır. Püskürtücü ile uygulamada, uygulamanın yüzeyde homojen bir şekilde dağılımı ve penetrasyonu uygulamadan hemen sonra fırça ya da rulo yardımı ile sağlanır.

SARFİYAT : 1 kg/m² (2 kat uygulama). 18 m² / kova
RENK : İstenilen her renkte üretilebilir.
AMBALAJ : 18 kg PP Kova
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.
 

 

...

Sizden Gelenler

ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri ISONEM STREET PAINT Uygulama Görselleri
Bu ürünü paylaş:
x